«Все й одразу» – реальність руйнує провінційні амбіції.

Більшість людей надає перевагу фільмам, а не книгам. Адже так витрачається менше часу. В основі деяких кінопродуктів лежать реально існуючі літературні твори. Однак досить часто, режисер, щоб зацікавити споживача, відходить від загальної ідеї того чи іншого твору, беручи до уваги лише сюжет основної лінії. Але як-то кажуть: «На колір і смак – товариш не всяк».
Нещодавно на великі екрани вийшов фільм російського виробництва «Все й одразу» режисера Романа Карімова. Молодий кіно митець відомий такими роботами як «Гірко!», «Неадекватні люди». Про це пише http://kinoafisha.ua/films/vse-i-srazu. Цього разу він вирішив об’єднати щось від Квентіна Тарантіно і Гая Річі.
Фільм легкий для сприйняття, не обтяжує додатковими роздумами. Нотки гумору вдало обіграні акторами у таких, здавалося б звичайних, буденних ситуаціях. Ще однією родзинкою є те, що головні герої здатні нестандартно і непередбачувано поводити себе залежно від умов.
Головна ідея полягає в тому, щоб показати провінційне життя молоді Росії у всіх його проявах. Основними персонажами стрічки виступають молоді люди, які намагаючись зробити своє життя кращим, вдаються до радикальних дій. Дій, які не могла собі уявити звичайна логіка. Особливість «Все й одразу» в тому, як реально «живі» герої відкривають свій внутрішній світ. Таким чином, показуючи, що найдорожчими для людини залишаються його рідні.

У трагікомедії явно виражені дві сюжетні лінії – кохання і дружби. Дружба – це те, що виникає між людьми зі схожими інтересами. Сценаристи і режисер добряче постаралися, щоб відтворити чоловічу дружбу такою, якою вона є зараз у молодих хлопців ХХІ століття. Коли на перший план виступає не власне «Я» і власні амбіції, а спільні амбіції і бажання. А також віра в те, що все буде добре.
Кохання…Ну як же без нього? Хіба можлива будь-яка історія без кохання. У фільми подано те, як притягаються протилежності. Тоді стає зовсім неважливо, що було до цього. А щасливий кінець просто дарує людям надію на те, що навіть у таких складних ситуаціях завжди може бути вихід. В кінці, сюжет перестає бути комедійним, а стає більш драматичним. Адже закінчується на сумній і абсолютно чесній ноті, нікого не виставляючи винним, без читання моралей, сарказму. Ну що зробиш?..Так вже сталось. Все, одразу і назад дороги немає.
Сповнений гумором і веселими моментами фільм залишає незабутнє враження і хороший «післясмак». Нестандартна побудова сюжету не дає можливості набриднути і водночас взяти кілька корисних уроків. Адже за допомогою гумору ми вчимося сприймати всі негаразди простіше і легше, так як і персонажі фільму. «Все й одразу» вартий уваги, якщо Ви хочете відволіктись від сірої буденності і просто відпочити морально за кіносеансом із друзями.