Porsche планує створити новий центр водіння в Ле-Мані.

Porsche є та компанія яка вже деякий час тому почала створювати центри з водіння своїх авто і для своїх клієнтів, щоб вони могли випробувати можливості автомобілів Порше на трасі. Один мається на даний час в Лос-Анджелесі, другий в Атланті, і так само є британський центр на автодромі Сільверстоун. Тепер останні звіти показують, що Porsche планує ще один центр водіння в Ле-Мані. Новий об’єкт виділено буде побудований на трасі де ла Сарт.
Porsche, як повідомляється, як і раніше хочуть отримати дозвіл від Автомобільного Клубу де l’Ouest, який управляє трасою і як тільки дасть зелене світло, все втілитися в життя. Але ідея водіння Porsche 911 на легендарній трасі, ймовірно буде дуже привабливою для майбутніх покупців, щоб спочатку випробувати автомобіль у дії.
Німецький автовиробник надасть Porsche 911 для знаменитої траси на витривалість вже скоро.
Усі любителі Порше повині знати, що A & A Automobiltechnik являє собою саме велике ательє по створенню тюнінгового софта на користь автомобілів Порше (Porsche), а це означає, що поставляє воно тюнінгові версії прошивок і альтернативи підвищення потужності Porsche для всієї Європи і так само Америки. Автоательє «Бладхаунд» Санкт-Петербург представляється їх стратегічним компаньйоном на території Російської Федерації і робить пропозицію сервісу з тюнінгу Porsche екстра класу.
Турбірована серія Cayenne II все та ж модна у безкомпромісних автолюбителів і являє собою ідеал спортивного позашляховика, чому ж не зробити чіп тюнінг, щоб збільшити ще більше продуктивність.