Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Які камені допомагають залучити любов?

Жовтий сапфір є дуже м’яким. Цей камінь допомагає незаміжнім дівчатам знайти спільний альянс, цей камінь говорять, може різко звести нанівець затримки у шлюбі для незаміжніх дівчат. З ним є всі шанси, що вона вийде заміж після того як почне носити жовтий сапфір (у приписаний день). Камінь також вселяє багато любові і пристрасті в сімейному житті пари і власника, як кажуть, благословенний з дітьми без будь-яких проблем. Завдяки своїм властивостям цей жовтий камінь, обручка з вбудованим жовтим сапфіром є як обручка по всій Індії. Жовтий сапфір був завжди символом радості подружнього життя і сексуального блаженства, тому його носили майже всі жінки які бажали злагоди у сім’ї.
Якщо налагодилося на особистому шляху, то наступним кроком має стати обробка квартир адже жити в затишному красивому житлі набагато приємніше, особливо якщо ви не одні.
З іншого боку, давайте подивимся на зеленого відтінку смарагд, який означає Богиню Любові. Цей камінь приносить тривалу молодість, секс і дивовижні романтичні почуття для тих, хто має честь бути у відносинах. Зелений колір, як кажуть, є прямий зв’язок з планетою Венера. Носіння цього зеленого кольору забезпечує зобов’язання у відносинах для тих хто одружився. Купити даний дорогоцінний камінь вам треба, якщо ви шукаєте здорові відносини.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: