Як побудувати енергоефективний будинок?

Коли ви будуєте будинок, ви повинні бути зацікавленими, щоб побудувати будинок який буде екологічний та енерго-економний. Енергії в будь-якій формі повинна бути збережена і це не тільки допоможе вам заощадити гроші, але і допоможе вам внести свою лепту, щоб зберегти навколишнє середовище від забруднень.
Які кроки треба ж зробити, коли ви будуєте будинок і хочете зберегти екологію і економити енергію? Вибір спочатку архітектора, який розуміє принципи конструкцій за ефективне використання енергоресурсів. Обраний архітектор який буде планувати будівництво будинку повинен мати досвід роботи в цьому середовищі проектування. При будівництві будинку як архітектор так і будівельник повинні вміти ставитися правильно до використання сировини для будівництва будинку, який зберігає енергію. Використання конструкцій будинку, які мінімізують втрати тепла, є важливим фактором у проектування даної будівлі.
Коли ви робите дизайн, при будівництві будинку, план повинен бути простий, але і дуже компактний у природі. Ваш будинок не повинен бути вільно структурований, так як тоді ваш будинок буде втрачати велику кількість енергії в день, що інакше може бути збережена. Наприклад, великий будинок, бунгало, втрачає багато енергії. Коли ви будуєте будинок, зовнішні стіни повинні мати хорошу теплоізоляцію. Також не забудьте заказати пластикові вікна в http://ornet.com.ua/ з профілів Rehau, Streamline, Salamander, Decco фурнітура на яких використовуеться Maco. Вікна від Ornet — це не тільки надійною, еффективно і багатофункціонально, вони також допоможуить вам заощадити тепло в будинку зменшивши енергозатрати на обігрів.
Сонячна енергія в достатку у нас існує і може також вільно бути використана. Але коли ви будуєте будинок, не всі зрозуміють можливо необхідність використання сонячної енергії, але це також може допомогти заощадити гроші. Ви можете купити основне обладнання, яке допоможе Вам перетворювати сонячну енергію, щоб Ваш будинок був теплим взимку, або просто, щоб розігріти воду для щоденних побутових цілей. Існують різні організації, які допоможуть Вам у цьому.
Коли ви будуєте екобудинок, ваша кухня повинна бути поміщена в тій частині вашого будинку, де природного світла є удосталь. Використання принципів теплової маси теж має значення. Коли ви будуєте будинки використовуйте сировину як бетон і цегла, а для повної надійності встановіть армовані перемички над вікнами та дверима. Ці матеріали використовують принципи термічної маси, коли вони поглинають енергію протягом дня і потім відпускають цю ж енергію в нічний час, в результаті чого вам забезпечені теплі і зручні ночі. Ці сировинні матеріали мають теплопровідність яка є низькою в природі.
Використання належної вентиляції та освітлювальних приладів принесе вам в будинок принадність від свіжого повітря і низькі витрати на використовувану енергію. І бережіть природу!