Ваш інтер’єр спальні .

Прикраса сучасними меблями в спальні є знаходженням правильного балансу між модним і затишним. Сучасне ліжко має чисті лінії і прості елементи та може відповідати мінімалізму, або перехідному стилю. Якщо ви змішуєте старовинні акценту та хочете змінити на сучасні деталі , вам потрібно в спальні наприклад центрироваться на сучасному ліжку так як є воно відмінним місцем для початку .
Узголів’я визначатиме стиль вашої спальні.
Якщо ваше ліжко не має спинки , то великий шматок стіни і елементи мистецтва над ліжком будуть одним з центром кімнати. Для спинок ж матеріали варіюються від багато кованого заліза до шкіри , але дерев’яні спинки є універсальні відправні точки для дизайну інтер’єру , про єтом можна більше почитати на http://timbadesign.by/. Відповідний столик з настільною лампою є гарною ідеєю тут так само , так як читання, або робота в ліжку не буде вас обтяжувати , щоб після вимкнути світло . Подібні столи з нічним освітленням , як правило , невеликі , дерев’яні частини, це перший їх акцент , часто із зручними ящиками.
Для повного затишку в спальні використовуйте штори на вікнах , так щоб ви могли контролювати кількість природного світла в кімнаті. Вибір кольорів для штор повинен бути такий , щоб доповнював ваш вибір постільних речей , особливо кольору вашої ковдри і підшивки . Колір же ж стелі повинен бути оформлений у контрастний колір , який відповідає обробці всієї кімнати , зазвичай — це білий.
Якщо ваша спинка ліжка з кованого заліза , сильні контрасти з чорно- білими меблями є хорошим доповненням і мінімалістсько — естетичним хорошим правилом, щоб збалансувати увагу на багате ліжко . Зебра подушки можуть додати нотку , якщо інша частина кімнати залишається досить проста з великою кількістю відкритої площі .
Якщо спальні стіна викладена з шаф і ліжко займає більшу частину площі , виберіть невеликий килимок біля ліжка і використовуйте пуфики для зберігання та економії місця. Використовуване вбудоване освітлення у стелі воно збільшує розмір кімнати з додаванням яскравості. Якщо ваше ліжко має важкі , м’які узголів’я з тканини і декоративний плінтус , використовуйте нейтральні кольори . Білі простирадла і акцент на подушки з темною обробкою також допомагають створити сучасний вигляд для ліжка з темним важким узголів’ям. Використовуйте меблі з темного дерева в простих , традиційних формах і ліхтарі з білими абажурами , щоб завершити спальний гарнітур.