Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

OLED телевізор з вигнутим кіноекраном від LG.

1-й на світі OLED телевізор з вигнутим кіноекраном від LG покликаний відкрити новоявлену еру в телевізійному стайлинге і зробити прорив у вигляді подачі зображення. Плавно вигнутий екран новаторського телевызора від LG творить відчуття повного занурення глядача в зображення, так як поверхня кіноекрана рівновіддалена від очей. Це нововведення знімає проблему спотворення картинки і зміщення деталізації по краях.
У дизайні нового OLED тв від LG в хід йде спеціально створена для цієї моделі оригінальне за власною побудовою кришталева підставка. Завдяки ілюзорної системи підставки Crystal Stand може здатися на перший погляд, ніби телевізор ширяє в атмосфері, що дає можливість до того ж більше зануритися в світ на екрані. Якщо порівняти з його попередником LG-47LM960V якого пропонує магазин Фокстрот то різниця відчутна, але теж заслуговує на увагу. На тому тижні сам собі купив у них такий телевізор тепер з дому ні ногою, все ні як не можу насолодитися якістю картинки.
Насолоджуйтеся в цьому OLED телевізорі не тільки можна лише чудовим зображенням, а й кристально чистим звуком на абсолютно будь-якій гучності, завдяки двом вмонтованим плівковим якісним динамікам LG Clear Speakers.
Ця модель не має в принципі втрат контрастності і має прекрасну чіткість зображення по краях екрану, що дає можливість глядачеві дивитися його буквально з будь-якої точки кімнати. Не кажучи вже про те, що, завдяки технології від LG поліпшення передачі кольору картинка на екрані залишається насиченою та яскравою.
У даній ТВ моделі вже вбудований WiFi-модуль, що дає можливість використовувати всі принади функції Smart TV без додаткових проводів.
Основна маса прогресивних телевізійних приймачів володіють спеціальні режими звучання, які застосовуються при перегляді телешоу, кінофільмів, спортивних програм і т.д. І тому в даній моделі телевізора використовується автоматизований режим налаштувань Smart Sound, який сам підлаштовується до кращої манери звучання щодо того, що йде на екрані.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: