Гірськолижний сезон і обладнання.

Коли гірськолижний сезон приходить, то не байдуже для будь-якої дами як вони будуть виглядати в той час коли будуть спускатися по білих схилах. Підпорядкована ідеї бути завжди красивою і бажаною є вирішення нашого лижного обладнання. Чи не забувайте, однак, що лижне обладнання повинно берегти наше здоров’я, захищаючи нас від різних ризиків.
Важливий сьогодні і вибір гірськолижних очок. Які найбільш важливі моменти, які ми повинні дотримуватися при купівлі окулярів для катання на лижах? Перш за все, ви повинні купити окуляри, перш ніж потрапити в гори або ж взяти всі спорядження на прокат. Знайти добре
оснащені магазини спортивних товарів, вибрати лижі або сноуборд в он-лайн магазинах не проблема сьогодні. Ви, ймовірно, заплатите менше і будете мати більше часу, щоб зробити правильний вибір.
Багато з магазинів на курортах мають обмежений вибір і все продається по завищеними цінами. Навіть лиж оренда по приїзду на курорт буде дорожче, ніж ви б їх забронювали онлайн. Бронювання лижного спорядження вигідніше до того ж за приїзд вам завжди дістанеться то на що ви розраховуєте. Ви повинні вибрати відповідний колір спорядження та окулярів-це дуже важливо. Одягніть очки в той час коли ви за межами спусків, щоб вирішити, як ви бачите в них на денному світлі. Якщо ви купуєте окуляри з прозорими пластинами для нічного катання, ви повинні перевірити їх у темній кімнаті з невеликим освітленням. Переконайтеся, що немає ніяких спотворень і відблисків при погляді на світло. Погода, рельєф місцевості і роль ігрової діяльності, вирішують, які лижні окуляри мають бути: в умовах низької освітленості і туману ви повинні вибрати жовті, золоті або бурштинові; рожеві пластини чудові в умовах низької освітленості в сірі будні; в яскравому світлі темні кольори (особливо зелений) найбільш комфортні для очей.
Окуляри повинні нести практичну функцію, при покупці лижних очок ви повинні наполягати на захист від ультрафіолетових променів. Надмірний вплив сонячних променів за короткий час може викликати біль в очах. Тривала дія ультрафіолетових променів може пошкодити очі більш серйозно. Ви повинні заперечувати , Що відображення снігу в очі може привести до великих пошкоджень. Навіть у похмурі дні ви повинні знати, що відблиски від снігу також впливають на вас. Зверніть увагу на ваш периферійний зір — люди впевнені, що ви бачите їх з вашими лижними окулярами. Для цієї мети ви повинні бути в змозі бачити на 100 градусів вліво і вправо, щоб бути в змозі уникнути інших лижників.
Якщо ви віддаєте перевагу сонцезахисним окулярам, то можна вибрати тип маски — вони є найбільш щільно прилеглими до лиця. Переконайтеся, що лижні окуляри підходять вам.