Тепло і гаряче водопостачання в кожен будинок.

Є багато людей, які думають, що бойлери призначені тільки для побутового використання, оскільки вони забезпечують гаряче водопостачання, яке необхідно для купання і прибирання протягом зимових місяців і круглий рік загалом, але є кілька інших місць, де бойлер можна використовувати окремо від житлових приміщень.
Місця, де бойлери можуть бути використані, є наступні: Кафе вимагає гарячого водопостачання для приготування і в той же час щоб підтримувати чистоту речей, які використовуються в кафе. Гігієна дуже важлива, щоб підтримувати її в установах громадського харчування, і тільки з цієї причини, бойлери
необхідні в кафе для того, щоб забезпечити безперебійну та хорошу поставку гарячої води. Гаряча вода допомагає в очищенні брудних тарілок і столових приладів, що не може бути зроблено тільки шляхом очищення холодною водою, для найкращого використання варто використовувати змішувачі.
Люди, які відвідують кафе в зимові місяці також хочуть трохи тепла і це може бути забезпечено тільки при використанні котла. Комбінований котел може виявитися гарним вибором для кафе, тому що він вимагає дуже мало місця для установки і в той же час він здатний забезпечити гарячою водою, яка необхідна на кухні разом з системою опалення. Якщо у вас же стоїть старий чавунний котел який більше спалює палива, ніж виділяє тепла і такі ж батареї, то краще демонтувати все це і здати на металобрухт, а замість колишнього металобрухту встановіть нове та ефективне так і економічне устаткування, від цього ви будете тільки в плюсі.
Готелі також у вимагають котла і бойлера, або ж два пристрої в одному, тому що вони потрібні для забезпечення гарячою водою для їх мешканців. Готелі вимагають гарної постачання гарячої води в кожному номері. Великі готелі також вимагають хороші систем опалення, тому що вони повинні забезпечити тепло і комфорт для своїх гостей в номерах. Відкриті вентиляційні котли можуть бути використані в готелях, тому що вони мають накопичувальний бак для гарячої води, так що багато гостей може бути в один і той же час користуватися гарячою водою.
Офіси також вимагають наявність бойлера для комфорту людей, що працюють в офісах. Котел допомагає в підтримці тепла в офісах в холодні місяці, щоб забезпечити гарну продуктивність персоналу, який працює в офісі. Розмір офісу необхідно враховувати при виборі типу котла, який необхідно використовувати в офісі так, щоб персонал міг бути забезпечений теплом, що абсолютно необхідно в холодну пору року.
Торгові центри також повинні використовувати котел, тому що у них є кухні та ванні кімнати, які покликані бути теплими протягом зимового сезону.