Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Обладнання для барів.

Барний бізнес придбав популярність ще в давні часи. Традиційно бар являє собою місце, де можна добре провести час і відпочити, насолоджуючись смачними напоями та десертами. Щоб створити для відвідувачів комфортну атмосферу, необхідно правильно підібрати обладнання для барів.
Номенклатура обладнання для барної стійки залежить від представленого меню та профілю закладу: кав’ярня, бар, алкогольний або безалкогольний бар.
Невід’ємною частиною бару будь-якого типу є кавова машина. Сучасні технологічні можливості дозволяють такій апаратурі точно визначати витрата продуктів, кількість приготованих порцій і готувати по черзі кілька сортів кави. Крім того, кофемашина дозволить не тільки створити піну молоко для капучіно і приготувати еспресо, а ще й отримати для чаю, шоколаду або бульйону гарячу воду. Незайвою також виявиться професійна кавомолка з дозатором кави.
Для продажу пива слід придбати надстоечный або подстоечный охолоджувач, пивну колонку і піддон з обполіскувачів. Такий комплект з мінімальною продуктивністю до 23 літрів в годину ідеально підійде для невеликого бару, розрахованого на 30 або 40 посадочних місць.
Не менш популярними, ніж пиво, є алкогольні та молочні коктейлі. Для їх приготування не обійтися без блендера і міксера. Невеликого закладу буде достатньо однорожкового міксера з додатковими двома склянками.
Як соковижималок підійдуть як ручні моделі, так і спеціальні преси. Ручні соковижималки не видавлюють м’якоть, тому вважаються незамінними, а електричні різновиди дають високу продуктивність.
Без льодогенератора уявити собі бар досить складно. Така машина виробляє лід для коктейлів у формі кубиків. Для охолодження напоїв і зберігання продуктів також знадобиться холодильна шафа.
Холодні закуски і кондитерські вироби можна викласти в спеціальною охолоджуваною вітрині, а гарячі страви розмістити у тепловій вітрині, де підтримується потрібна температура.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: