Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Держінспекція з питань праці роз’яснила, як оплачувати відпустку, надану у зв’язку з навчанням у ВНЗ.

Головний державний інспектор з питань праці ТДІзПП у Львівській обл. Сущик А.В. пояснив, як оплачувати відпустку, надану у зв’язку з навчанням у ВНЗ.
Коментар з цього оприводу Вголосу надали у Територіальній держінспекції з питань праці.
За словами держінспектора, нарахування зарплати за час відпустки у зв’язку з навчанням здійснюється відповідно до наказу роботодавця про надання відпустки.
«Мінсоцполітики в листі від 02.01.2013 р. № 2/13/116-13 розповіло про оплату навчальних відпусток та проїзду до навчальних закладів. У документі йдеться, що для одержання додаткової оплачуваної відпустки у зв’язку з навчанням працівнику-студенту необхідно надати роботодавцю довідку-виклик навчального закладу на сесію та написати заяву про надання такої відпустки. Нарахування заробітної плати за час відпустки у зв’язку з навчанням здійснюється відповідно до наказу роботодавця про надання відпустки. Виплата цих відпускних здійснюється не пізніше ніж за три дні до початку відпустки (ст. 21 Закону «Про відпустки»)», – пояснив Сущик.
При цьому, за його словами, коли працівник під час сесії у вузі, який знаходиться в іншому населеному пункті, захворів, у зв’язку з чим повернувся через тиждень після закінчення навчальної відпустки і надав роботодавцю підтверджує тимчасову непрацездатність документ, засвідчений у встановленому порядку, то вважається, що проїзд до місця знаходження навчального закладу і назад йому повинен бути сплачений у розмірі 50% вартості проїзду.
Оплата проїзду здійснюється згідно з правилами оплати проїзду при відрядженнях.
Автор Сущик А.В.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: