Закон про крадіжки в США та судова експертиза.

Крадіжка, це термін , пов’язаний для ранжирування тяжкості злочина, або обманним шляхом присвоєння чужого майна. Цей злочин характеризується тяжкістю міри скоєння, а також відрізняеться об’ємами так як бувають дрібні крадіжки, а також в особливо великих розмірах та в залежності від кількості , причетних до розкрадання . Кожна держава має окремий набір законів, що стосуються цього злочину, а стутінь його визначає судова експертиза яка складаеться з відповідних фахівців.
Сума буде визначати, чи є злочином ця дія чи проступок. Наприклад крадіжку майна на суму більше $ 1 млн вважається злодійство першого ступеня , яке надає право позбавлення волі на строк до 25 років в США . Аналогічним чином , розкрадання майна вартістю від $ 1 000 до $ 4999 вважається четвертого ступеня злодійство , яке може бути засуджено тюремним ув’язненням до чотирьох років разом з штрафом. Тим не менше, кожен ярус злодійства розглядається як кримінально відповідальний злочин і саме тому покарання за кожне з них також варіюється , але найкраще пояснить, що до чого відповідний юрист.
Крадіжка за участю корпоративних і державних установ часто називають як федеральні крадіжці і отже , є федеральним злочином. Такі злочини караються позбавленням волі строком на п’ять років у федеральній в’язниці , а також суму штрафу в межах від $ 5000 до $ 10000 за окремий злочин .
Закон і Крадіжки в США .