Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Телескопічні навантажувачі Merlo на виставці FIERAGRICOLA у Вероні.

Компанія Merlo представила недавно на виставці FIERAGRICOLA у Вероні знову превью нового покоління італійських телескопічних навантажувачів.
Merlo SpA представив на FIERAGRICOLA 2014 нову серію вже відмічену нагородами телескопічних навантажувачі на виставці Agritechnica в Ганновері , які підкреслюють покликання компанії , яка завжди шукає час , щоб бути на вершині технологій які приймаються на благо людства. На стенді В7 — 7 зал , відвідувачі змогли побачити нові моделі Мерло :
• Turbofarmer TF42.7 Hybrid , перший гібридний телескопічний навантажувач який нагороджений золотою медаллю Агрітехніка .
• Нова серія Turbofarmer , отримала звання « Автомобіль року 2014″ .
• Новий Cingo M12.3 Плюс , більш красивий , більш універсальним з більшим крутним моментом , ніж будь-коли раніше .
Ці моделі , фантастичні для абсолютно нового покоління телескопічних навантажувачів з інноваційним змістом з точки зору проектування , інжинірингу і виробництва. Великий крок вперед , спрямований на досягнення найвищого рівня автоматизації в процесі виробництва (щоб забезпечити найвищі стандарти якості) і забезпечити всі самі передові технології по всьому спектру збірки.
Кожен основний агрегат навантажувача буде виготовлений і змонтований на підгрупах та випробуваний повністю , щоб забезпечити високу якість до перекладу на основні лінії для збірки.
Мета створення цього продукту прискорення процесу навантаження , поліпшення якість і к.к.д. , економія енергоресурсів. Завдяки новій техніці Мерло ще раз довів лідерство серед провідних брендів в плані якості інноваційних продуктів і виробничих рішень передового досвіду.
Turbofarmer TF42.7 — це гібридний телескопічний навантажувач нової концепції модульного виробництва, гібридна технологія застосовна у всьому діапазоні нових продуктів Merlo які були представлені на виставці FIERAGRICOLA в дуже короткий проміжок часу , ніж зазвичай і показали значні переваги:
1 . Зменшення витрати палива і викидів забруднюючих речовин на 30 %, або щодо продуктивності відповідно з еквівалентною моделі , оснащений двигуном внутрішнього згоряння потужністю 90 кВт .
2 . Висока експлуатаційна автономія від 2 до 4 годин , в залежності від типу використання машини.
3 . Зменшення операційного шуму ( практично нуль в електричному режимі).
4 . Уміння працювати в приміщенні , в присутності тварин, або продуктів харчування ( 0 викидів на електричній тязі) .

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: