Підготовка до операції по збільшенню грудей — нюанси.

Збільшення грудей є метод розширення грудей за допомогою імплантатів. Імплантати вводиться через невеликий непомітний надріз. Вони можуть бути розміщені за грудними м’язами або позаду грудної тканини. Ця процедура використовується для пацієнтів з невеликими, або нерівними грудьми або пацієнтів , які втратили об’єм грудей через вік , вагітність, або годування груддю.
Підготовка до операції по збільшенню грудей може бути напруженим часом для пацієнта , але підготовка до процедури може допомогти вам провести більш гладку операцію і легший період відновлення. Підготовка до операції включає суворе дотримання інструкцій пластичного хірурга.
Так само ви повинні знати. У дослідженнях Американської ради з пластичної та реконструктивної хірургії , йдеться , що грудні імплантати не викликають рак грудей на основі поточних досліджень . Так само не існує статистично доведених причин пов’язаних з між грудними імплантатами аутоімунних захворювань. Однак , число зареєстрованих випадків аутоімунного захворювання з силіконовим збільшенням грудей були зареєстровані.

Перед операцією Ваш пластичний хірург може попросити вас зробити наступне:
Пройти медичне обстеження.
Зробити мамографію до операції і ще раз після операції , щоб допомогти виявити будь-які майбутні зміни в тканинах молочних залоз.
Кинути палити задовго до вашої операції по збільшенню грудей
Уникайте пити аспірин , протизапальні препарати і трав’яні добавки , оскільки вони можуть посилити кровотечу .
Скажіть вашому лікареві все про ліки які ви в даний час приймаєте. Строго дотримуйтесь вказівок вашого лікаря і не приймайте забороненyі ліки протягом декількох тижнів до процедури.
Їжте здорову їжу і уникийте вживання алкоголю за кілька днів до вашої процедури.
Не робіть енергійні вправи кілька днів до процедури по збільшенню грудей.
Носіть зручний вільний одяг.
Обговоріть детально процедуру з вашим особистим лікарем.
Зміст цієї сторінки носить загальний характер і тому не може бути застосоване індивідуально. Будь ласка проконсультуйтеся з лікарем перш ніж приймати якісь дії .