Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Nexus 5 у червоному корпусі: з 12 лютого у продажу в Україні.

Компанія LG Electronics (LG) прагне представляти в Україні найпередовіші та довгоочікувані новинки ринку мобільних технологій. Так, 12 лютого ексклюзивно в інтернет-супермаркеті Rozetka.ua стартують продажі стильного та функціонального смартфону Google Nexus 5 у червоному корпусі. Кожен покупець смартфону отримає в подарунок навушники Quadbeat 2.
Починаючи з 12 лютого 2014 року LG Electronics дає можливість придбати смартфон Google Nexus 5 у червоному корпусі. Ексклюзивний старт продажів відбудеться в інтернет-супермаркеті Rozetka.ua. З листопада минулого року Nexus 5, спільна інноваційна розробка LG та Google, доступний в Україні в чорному та білому корпусах.
Nexus 5 завоював інтерес користувачів завдяки багатофункціональності, високій продуктивності, зручності та стильному дизайну. Смартфон працює на новітній операційній системі ОС Android™ 4.4, KitKat®, оснащений процесором Qualcomm Snapdragon™ 800, 5-дюймовим Full HD IPS дисплеєм з in-cell touch технологією та 8МП камерою. Nexus 5 доступний у версії на 16 ГБ.
Рекомендована роздрібна ціна новинки в інтернет-супермаркеті Rozetka.ua. складатиме 4 444 грн. У подарунок до покупки кожен клієнт отримає стильні навушники Quadbeat 2. Детальну інформацію можна дізнатися за номером телефону гарячої лінії інтернет-супермаркету Rozetka.ua (044) 537-02-22.
Про інтернет-супермаркет Rozetka.ua
На сьогодні інтернет-магазин Rozetka.ua є найбільшим інтернет-магазином електроніки та побутової техніки в Україні. Представництва компанії Rozetka.ua є в усіх областях країни. Детальну інформацію можна отримати про интернет магазин на сторінці http://rozetka.ua/about/

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: