Користь від ПВХ вікна в панельному будинку .

Великий відсоток тепловтрат з об’єктів нерухомості відбувається через вікна , в межах 17-20%. Особливо злободенно проблема заощадження тепла стоїть перед об’єктами нерухомості з панелей. Звично квартира в панельному будинку асоціюється з морозом і протягами . Відчутно поправлять виниклу обстановку змонтовані пластикові вікна.
Як не сумно , реальні тепло втрати в житлових будівлях трохи вище заявлених в складених проектах на 20 — 30 %. Це відбувається в слідстві низької якості оборотних будматеріалів і пошкоджень правил експлуатації. За даними обстежень випливає, що вже через стіни втрачається до 40 відсотків тепла і 18 % іде через вікна.
Краще історія виглядає в так званих « сталінських будинках », що мають гладкі стіни з цегли , але також всередині них показники теплоеффектівності швидко падають в слідстві підвищення фізичного зносу системи .
Вже після ще одного підвищення розцінок за тепло , абсолютно будь-яка людина задуматися може про питання тепло заощадження. Тут блискуче підійдуть для теплозбереження вікна з ПВХ.
Випливає проблема жителів « панельок » і шумова . І знову тут можуть допомогти в її вирішенні пластмасові вікна. Склопакет має 85-90 % площі вікна і ясна річ , що склопакет в основному несе відповідальність за шумоізоляцію . Мають вплив на шумоізоляцію чисельність і товщина скла, обсяги грають так само повітряного проміжку між склом , а ще проникність стиків. На сьогодні нічого ефективніше пластикових вікон від шумів з вулиці поки не придумано.
Крім економії використовуючи подібні вікна тепла і звукоізоляції, також вікна із ПВХ мають відмінні художні характеристики які якісно підійдуть під будь-який інтер’єр , не коробляться і зовсім не розсихаються , не просять особливо важкого догляду.
Користь від ПВХ вікна в панельному будинку — очевидна !