Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Індуїстські шлюби.

Брак є одним з найбільших ритуалів родючості серед відомих в індійській культурі та й в усьому світі теж . Коли дві людини одружуються , за згодою, де вони вирішили народжувати і виховувати дітей.
Індуїстські шлюби проголошують в цьому ідею зближення енергій і мощення шляху до нового творіння . Для цього , чоловік і жінка сила продовження роду розглядається як священна чеснота. Для того , щоб шлюбний вік був плідним і процвітаючим. Багато хто священний проводять ритуал і цей ритуал родючості освячується з метою зв’язати закоханих узами священного шлюбу між ними.
Найбільш ранні ритуали родючості серед індусів датовані Хараппскою цивілізацією , де люди поклонялися глинянні фігурі богині — матері , яка представляла родючість. Кілька фалічних символів, що представляють богів в сидячому положенні і що носять роги бика (бик будучи універсальним символом чоловічої потенції ) також були знайдені в місцях цивілізації долини Інду.
Оскільки світ розвивається і стародавні цивілізації продовжують шлях до сучасного суспільства , шлюб почав розглядається, як обов’язкова церемонія , перш ніж жінка могла зачати дитину. Крім того , ідея шлюбу була здійснена за допомогою думки про необхідність розвитку сім’ї та передачі права на спадщину , щоб сім’ї могли отримати спадкоємців .

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: