Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Bosch отримав нагороди на Lean & Green 2013 Efficiency Awards.

Виробничі рішення Bosch екологічні і економічно вигідні: компанія удостоєна двох премій Lean & Green Efficiency Awards 2013
Екологічні рішення підвищують ефективність бізнесу
Лауреатами премії стали виробничі майданчики Штутгарт — Фойербах і Хомбург
Енергоефективність та оптимізація виробничих процесів — конкурентні переваги компанії
До 2020 року група компаній Bosch скоротить викиди СО2 на 20 %
Компанія Bosch стала володарем двох нагород Lean & Green 2013 Efficiency Awards. Штутгарт — Фойербах і Хомбург , виробничі майданчики Bosch , розділили перше місце в категорії «Постачальники комплектуючих на конвеєр» . Ефективність використовуваних на підприємствах рішень настільки вразила журі , що воно прийняло рішення віддати їм два перших місця. Премія Lean & Green ефективності нагород відзначає досягнення в захисті довкілля та збереженні ресурсів . Журі оцінює кінцевий продукт , а також екологічність на всіх етапах виробництва. «Отримані нагороди зміцнюють нашу впевненість у тому , що упор на екологічність підвищує ефективність бізнесу , — коментує д -р Вернер Штрут , що відповідає в раді директорів Robert Bosch GmbH за розвиток системи виробництва та захист навколишнього середовища . — Поліпшення енергоефективності не просто сприяє збереженню клімату , але також зміцнює нашу конкурентоспроможність » .
Лауреат премії Штутгарт — Фойербах : мінімізація витрат
«Ми сприймаємо втрати . Вже протягом десяти років ми слідуємо принципам виробничої системи Bosch і послідовно скорочуємо витрати у виробничих і логістичних процесах » , — зазначає д -р Андреас Вольф , технічний директор заводу Фойербах . З 2007 року споживання енергії на заводі скоротилося більш ніж на 40 %. Загальний обсяг викидів CO2 знизився майже на 50 % , а відносний обсяг СО2 (по відношенню до доданої вартості ) впав більш ніж на 10 %. Продумане відключення виробничих машин дозволяє за рік заощадити таку кількість енергії , якого достатньо для забезпечення електрикою 3200 домогосподарств.
Лауреат премії Хомбург : Оцінка енерговитрат дозволяє працювати ефективно
«Для підвищення енергоефективності ми використовуємо ті ж методи , що і для оптимізації виробничих процесів . Це підкреслює , наскільки значимо для нас даний напрямок. Системний підхід приносить відмінні результати » , — коментує Томас Геннер , технічний директор заводу Хомбург . Тут кожен етап виробництва насосів дизельного вприскування оцінюють окремо , визначаючи , скільки потрібно енергії для тієї чи іншої задачі . «Оцінка споживання енергії на кожному окремому етапі виробництва дизельних насосів дозволяє знайти важелі для підвищення енергоефективності» , — зазначає Геннер . З початку 2000 -х років на заводі поступово впроваджувалися все нові енергозберігаючі процеси , що в результаті призвело до зниження споживання енергії на 16 % до 2007 року . Так , один з проектів — оптимізація очисних систем — дозволяє заводу Хомбург заощадити щорічно 20 % енергії , якої достатньо для забезпечення 1400 домогосподарств.
Група компаній Bosch : скорочення викидів СО2 на 20 % до 2020 року
На частку промисловості припадає понад 30 % всієї енергії , споживаної в світі. Група компаній Bosch прагне до 2020 року на своїх виробничих майданчиках скоротити викиди діоксиду вуглецю ( СО2) на 20 % , порівняно з 2007 роком. Ще одна мета — на 20 % підвищити енергоефективність. Так , крім використання електромережі Bosch задіє альтернативні джерела , такі як енергія води, або сонця. Підвищення енергоефективності виробничих об’єктів і електростанцій удосконалює систему енергопостачання в цілому. Співробітники компанії постійно підвищують свою обізнаність у питаннях енергозбереження за допомогою таких тренінгів як « Збереження енергії. Історичний досвід » , « Школа енергії »і« Дні енергії ». Більше половини технологій і сервісів компанії в 260 локаціях по всьому світу сертифіковані згідно екологічному стандарту ISO 14001.
Інформація про премії Lean & Green Efficiency Awards.
Нагороди премії Lean & Green 2013 Efficiency Awards 2013 були вручені на початку листопада на саміті Lean & Green . Нагороди в категоріях « Групи компаній» , «Постачальники комплектуючих на конвеєр » і «Малий і середній бізнес » отримують представники автопрому та інженерного сектора. Переможців визначає незалежне журі, що складається з експертів у сфері промисловості і науки .