Ювілейним Volkswagen Jetta GLI .

В 1984 Volkswagen представив перший Jetta GLI на ринок США , встановивши план для всіх наступних версій цього улюбленого спортивного седана. На честь 30 -річчя першого GLI , Volkswagen буде продавати ювілейну машину під назвою Edition 30 в двох комплектаціях , починаючи з початку 2014 : як видання 30 і Edition 30 з навігацією.
У порівнянні з поточним 2014 Jetta GLI , на GLI видання 30 відмінною рисою будуть зовні 18 -дюймові «Лагуна» колеса з алюмінієвого сплаву , червона обробка на передній решітці , спойлер та інші запчастини . У Edition 30 з навігацією також будуть присутні з червоною обробкою всередині бі- ксенонові фари.
Якщо говорити про першу модель Jetta GLI то вона мала спортивну підвіску з передніми і задніми стабілізаторами поперечної стійкості і вентильовані передні дискові гальма. Зовні автомобіль носив GLI ідентифікаційні знаки , хвіст спойлер , і прилеглі до тіла молдинги , а інтер’єр був оновлений шкіряним рульовим колесом з чотирма спицями та шкіряною рукояткою важеля перемикання передач , було і три додаткових датчика в центральній консолі , спортивні сидіння та відмінна оббивка в салоні. Якщо ви маєте атомобіть, то пам’ятайте, щоб в дорозі не трапилося радимо зертатись на провіренні СТО тоді вам точно нададуть якісну допомогу за розумною ціною.
Потужність даної моделі авто від Volkswagen за 30 років піднялася , спочатку модель мала 90 кінських сил і 1,8- літровий двигун який був витіснений 201 -сильним , 2,0 -літровим турбо блоком який управляється через шести ступінчасту трансмісію замість п’яти передач.
Ціни поки не оголошені на ювілейні авто. Спеціальне видання Jetta GLI надійде в продаж на початку 2014 . На честь 30 -річчя першого GLI , Volkswagen буде продавати машину тільки як Edition 30 в двох комплектаціях.