Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вражаючий Samsung Galaxy Tab 3.

Компанія Samsung заснована в 1938 році як торгова компанія з Лі Бен Чул . Вступив в електронну промисловість в 1960 -х , ця марка стала найбільшим у світі виробників електронних компонентів. Компанія Samsung виробляє літій -іонних батарей , флеш — накопичувачі , жорсткі диски , смартфони , планшети , телевізори та різну побутову техніку. В 1993 року , Samsung розробила легкий мобільний телефон — він називався SCH- 800 який доступний був на CDMA мережах. Samsung як бренд пізніше вийшов так само на ринок і з планшетами , що знову отримав велику до себе увагу.
7 -дюймовий Samsung Galaxy Tab був першою моделлю в серії і був представлений 2 вересня 2010 на виставці IFA в Берліні про, це писали ИнфоСми . Ця модель була хорошим початком і удар по конкурентах , після чого були розпочаті багато успішних моделей планшетів. Samsung Galaxy Tab 3 є прикладом такого успішного планшета , який може виконати велику роботу на користь свого господаря.
Samsung Galaxy Tab 3 побудований на високому рівні якому відповідають смартфони від Samsung і виглядає як великий смартфон Samsung Galaxy SIII, або Galaxy Гранд . 7 -дюймовий дисплей дає йому інший вигляд. Tab має так само три кнопки під дисплеєм , працює на Android 4.1.2 операційної системи Jelly Bean . Це пристрій працює від 1,2 ГГц двоядерного процесора і використовує інтерфейс TouchWiz . Samsung Galaxy Tab 3 має об’єм оперативної пам’яті 1 Гб , яка робить пристрій, здатний виконувати багатозадачність. На одній зарядці , планшет може вижити протягом одного дня. У нашому тесті безперервного відтворення відео , його 4450 мАг акумулятор працював близько 9 годин.
Galaxy Tab 3 поставляється з 8 Гб вбудованої пам’яті , яка також може бути збільшена до 32 Гб за допомогою MicroSD карти , так що ви можете зберігати всю свою музику та інші дані без проблем. З вбудованою камерою на 1.3 МП , ви можете насолоджуватися відео — дзвінками . Екрану достатньо для перегляду відео і має дозвіл 1024 x 600 р з підтримкою 16 млн. кольорів. 3 МП основна камера дозволяє записувати особливі моменти з великою ясністю.
У треї ви знайдете повідомлення та швидкі налаштування доступу для Wi -Fi , GPS , звуку , повороту екрану , Bluetooth , мобільних даних , режиму блокування , синхронізації і режиму енергозбереження всі вони розташовані у верхній області екрану на Galaxy Tab 3 .