Вдосконалений Smart TV від LG Electronics.

На торішній виставці CES 2013 компанія LG Electronics оголосила про розширення можливостей технології Smart Control у сфері Home Entertainment. Зокрема, мова йшла про вдосконалення Smart TV, його функцій підключення до Інтернету і пульт Magic Remote. Дані технології були представлені під гаслом «Легко використовувати, легко насолоджуватися, легко підключити».
Основними вбудованими функціями Smart TV є Tag On і Second Screen, які дозволяють ділитися контентом з мобільними пристроями. Приклавши смартфон з підтримкою NFC і Miracast до мітки Tag On на телевізорі, необхідні додатки закачуються і встановлюються на телефон. Після цього трансльовані на ТБ програми можна переглядати з екрана мобільного пристрою. А власники смартфонів LG G-серії можуть відображати контент – починаючи від ігор до відео і фото – завдяки функції дзеркального відображення, яка встановлена в SMART TV.
Вдосконалений пульт Magic Remote розпізнає голос і здатний виконувати різні завдання за командою власника. Управляти телевізором можна і за допомогою простих рухів руки, жестів або спеціального коліщатка. Смартфони і планшети також можна використовувати в ролі дистанційного пульта завдяки безкоштовному додатку LG TV Remote для пристроїв на Android і iOS.