Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Реставрації зубів.

Карієс є серйозною проблемою охорони здоров’я в Сполучених Штатах і так само у всьому світі. Є мільйони людей , які в даний час мають активні хвороби в їх ротах , які повинні бути предметом турботи . Найкраще, що ви можете зробити для свого здоров’я в порожнині рота , щоб запобігти хворобам , це першим ділом хороша гігієна порожнини рота , тому що як тільки у вас є проблемма , вона переходить в обов’язок піклування стоматолога.
Стоматолог буде використовувати спеціальну бормашину , щоб викопати каріозні поразки і використовувати різні розчини — пломби , щоб заповнити отвір , де відбувається розпад зуба. Коли це відбувається , ви , ймовірно , повинні прийняти рішення про те , який матеріал , який ви хочете , щоб використовував стоматолог .
Існують 2 основних типи якісного наповнювача , які стоматологія може використовувати для заповнення порожнини: фотополімерні або звичайні пломби. Обидва матеріали успішно використовуються при відновленні функції та анатомії зубів вже довгі роки , але багато людей вважають за краще фотополімерні пломби , тому що вони більш відповідає кольору природних зубів і є більш міцними матеріалами. Це величезна перевага для більшості людей , так як вони не хочуть , щоб всі , знали , що у них було -яке лікування чи реставрація зубів. Фотополімерні пломби , як правило , дорожче , ніж звичайні , тому для простих людей з малим сімейним бюджетом , вони не по кишені.
Є багато різних маніпуляцій , які можна зробити з фотополімерним матеріалом. Самим ідеальним варіантів реставрації зубів традиційно є вініри , які виготовляються з порцеляни і можуть бути дуже дорогими , але стоматологи нашого часу можуть зробити ідеальну усмішку і з фотополімеру за набагато нижчою ціною. Фотополімер не буде настільки ж міцним і естетичними , як його колега фарфор , але дозволить вам змінити форму, або зовнішній вигляд зуба , або наростити зламаний зуб , змінити зуби в кольорі , або що-небудь, що вам просто не подобається. Поговоріть з вашим стоматологом про ці процедури , щоб переконатися в тому , що ви маєте право на ідеальну посмішку.