Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ремонт квартири. Проект реконструкції ванної кімнати.

ремонт ванныЯкщо ви хочете зробити ремонт квартири, або будинку , але ви знаходитесь на обмеженому бюджеті , ви можете розглянути для початку проект реконструкції ванної кімнати. Якщо у вас у ванній іржаві труби , брудні і посірілі від часу туалети та раковини , або старі і застарілі шпалери на стінах , то зробивши кілька невеликих змін , можна забезпечити справжнє перетворення, яке ви хочете. Модернізація може здатися величезним трудом і занадто дорогим задоволенням , але слідуючи декільком простим радам , ви можете принести в свій будинок нове дихання .
Ремонт квартири , а саме ванної кімнати , є одним з найпростіших способів , для початку ремонту з оновлення всього вашого будинку. Всім відомо ,що косметичний ремонт квартири один з простих і ефективних способів оновити свій простір . Основні розтрати підуть на сантехніку , такі як туалет і раковина , але потрібна можливо буде банка фарби , деякі кисті і валики , не особливо вдарять по кишені. Новий шар фарби навіть може змусити вашу ванну кімнату виглядати більшою . Витратьте час , щоб наклеїти малярську стрічку на поверхні які не преба фарбувати, що дозволить зробити всю роботу акуратно. Для більш серьйознішого ремонту потрібно буде звичайно купити набагато більше будматеріалів, а це і клей, цемент, плитка керемічна, наповнювач для швів (фуга), це звичайно буде дороще, але і ефект буде кращий.
Світильники є ще одним недорогим елементом у ванній кімнаті , щоб зробити ваш простір новим. Купуйте нові дверні ручки , нові світильники , змішувачі , душ. Ви можете навіть знайти старі і старовинні світильники в Інтернеті, або в місцевих магазинах за набагато доступною ціною , ніж нові . Крім того , старовинні світильники можуть принести унікальний стиль у вашу ванну кімнату. Якщо вони не збігаються з вашим стилем , ви завжди можете їх чим-небудь прикрасити , так, щоб вони відповідали зовнішньому вигляду вашого простору . Після свіжої фарби і нової сантехніки , нові підлоги будуть дійсно доречні. Установка нової плитки на підлогу набагато простіше , ніж ви думаєте. Крім того , роблячи це самостійно можете заощадити купу грошей.