Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Новосілля, Ремонт та вибір сантехніки.

Новосілля для багатьох — це свято і в більшості випадків , пов’язане з придбанням житла. Для когось бажане , а для когось, це просто напросто зміна одного об’єкта нерухомості на інший. Проте в тому або іншому випадки головного вираження набувають ремонтні роботи. Шлях до цього радісного заходу тернистий і звивистий. Вибір будівельних матеріалів , оздоблювальних матеріалів , меблів , сантехніки іноді буває важким. Що стосуеться оздоблення поверхонь то мозаїка була популярною з далеких часів і тому до сих пір виготовляеться плитка що її нагадує дужедобре, вибираючи мозаїку фабрики stella di mare ви оживите свою ванну кімнату чудовим орнаментом и унікальним виглядом. Для такої мозаїки характерна стійкість до зносу та міцність.
Реалізація в торговельній мережі сантехніки в даний момент надзвичайно обширна та аксесуарів. Велика кількість виготовлювачів сантехніки представлені у нас з інших країн і як в народі кажуть « китайські » , що для багатьох посилює процес вибору. Проте не треба « кіпешевать » , а набагато краще проаналізувати : чого чітко ви бажаєте від сантехнічної продукції?
Через невеликі сантехнічні вузли в наших квартирах, що побудовані ще в СРСР душові кабіни робляться надзвичайно популярними елементом гігієни. Вони монтуються майже у всіх будівлях з не дуже великою ванною кімнатою . У наслідок функціональності і ергономічності вони дають можливість створити простір ванної кімнати обдумано переповненим . Душові кабіни мають масу корисних функцій , від гідромасажу до функції «турецька лазня» . Озонування , вентиляція , вмонтований радіо — це все може здатися на перший погляд нездійсненним , проте , це все використовується в прогресивних душових кабінах .
Присутність цих характеристик , ясна річ , значно підвищує вартість , в наслідок цього варто продумати в необхідності будь-яких з цих функцій і зважити вартість купованої вами душової кабіни.
Вибираючи змішувач для ванни, або змішувача для раковини ви також зіткнетеся з надзвичайно великим асортиментом . AXOR , Hansgrohe ,Armatura , KLUDI , Roca , Grohe , Teka  — найбільше відомі фірми — виробники сантехніки , які переважають в наших населених пунктах і користуються великою популярністю.
Питання при покупці ж зрештою до вартості і надійності. Неякісний змішувач має можливість дуже скоро підтікати і ламатися . Подібне може призвести до підвищеної витрати води і до небажаного затоплення власної квартири або сусідів. При покупці змішувача спочатку подумайте, якого розміру він потрібен під вашу ванну кімнату, або раковину. У дорогих змішувачах монтуються керамічні картриджі та аератори . Керамічні картриджі стабільні до перевантажень пов’язані з тиском в системі і можливими гідравлічними ударами.
Вибравши і встановивши якісну сантехніку ви будете спати спокійно не переживаючи за своїх сусідів і себе , а так само будете економити воду , що в кінцевому підсумку ви відчуєте, це на комунальних рахунках .