Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ближче до інновацій — Huawei клуб.

Наука і техніка все більше розвивається . Нещодавно Huawei запустила свій Huawei Club , унікальну платформу для взаємодії зі споживачами та компанією Huawei по всьому світу. На відкритті Вілсон Ван , головний операційний директор , Huawei Technologies в Індії сказав , що Huawei Клуб являє собою канал для Huawei , щоб слухати голос споживачів , представляти останню інформацію про продукти і послуги .
Почнемо з того , що Huawei клуб буде фокусуватися на просуванні свого нового користувальницького інтерфейсу — UI Emotion, який є стандартом інтерфейсу в більшості смартфонів Huawei запущених останнім часом. UI Emotion є Huawei розвиток для Android- системи взаємодії людина- машина для смарт -терміналів. З UI Emotion , все легко знайти , легко користуватися, і легко обмінюватися . Huawei смартфони і планшетні власники можуть отримати живий дисплей , прості налаштування пристрою і отримають легке перемикання між темами.
Вільсон Ван , головний операційний директор , компанії Huawei Індія R & D- центру , сказав , що » Huawei Клуб є орієнтованим на світового покупця ініціатива з’єднатися з нашими спільнотами користувачів по всьому світу , щоб рухатися в бік нових функцій і задоволення нових вимог. Ми дуже раді запустити Huawei клуб і ми вважаємо , що тільки у тісній співпраці з кінцевими користувачами , ми можемо досягти найбільш задовільні рівні споживчого досвіду».
Користувачі можуть отримати вигоду з Huawei клубу , випробуючи майбутні і останні Huawei смартфони , планшети , взаємодіяти з технічними фахівцями , розробниками , фахівцями користувача інтерфейсу , менеджерами по продуктах . Він також буде служити в якості платформи для членів , щоб забезпечити зворотний зв’язок для інноваційних ідей для підвищення якості обслуговування продукту .