Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

АвтоЗАЗ в 2014 Році стає дешевше.

Під новий рік кожен виробник бажає зробити приємно своєму покупцеві в двійні . Так само зараз в дилерській мережі компаніх « АвтоЗАЗ- сервіс » працюють особливі цінові препозиція , які поширюються на весь модельний ряд бренду ЗАЗ. Наступним чином , знижки на свіжоспечені машини ЗАЗ Forzа досягають 4000 грн. Разом з цим , при покупці автомобіля ЗАЗ VIDA цілком імовірно отримати бонус в 6 460 грн. Так само тривають невисокі ціни на «хіти» українського авторинку — моделі ЗАЗ Lanos та Sens , які продовжують бути загальнодоступними зі знижками до 7100 грн. До того вже запчастини не складно знайти.
Цілковитим «хітом» в оточенні абсолютно всіх легкових модифікацією на українському автомобільному ринку на кінець 2013 цього року з показниками реалізації не менше 5-и з половинкою тисяч автомобілів не припиняє залишатися ЗАЗ Sens.
Успіх моделі в оточенні співвітчизників — закономірний. У цей час ЗАЗ Sens являє собою самим загальнодоступним автомобілем у власному класі , цінове позиціонування якого стартує від 56 900 грн. Дальше в топ рейтингу потрапляє — ЗАЗ VIDA , власниками якого стали не менше 4000 українських сімей. Ціна моделі ЗАЗ VIDA в базовій комплектації — тільки лише 82200 грн.