Яка перевага портативних генераторів ?

Генератор може забезпечити Вам душевний спокій , коли зникає світло . Жодна область не застрахована від збоїв і стихійних лих , що залишають нас без електрики. Від хуртовини до ураганів , будь-яке стихійне лихо може відправити вас назад у темні часи протягом декількох секунд.
Для коротких періодів часу без електрики , це не страшно. Проте , якщо світла немає вже протягом багатьох днів , ви можете відчути якісь незручності. Одна з найбільш вагомих проблем в будинку під час відсутності електрики, це зберігання продуктів харчування. Коли електрику відключено , морозильна камера размерзаєтся день, або два максимум і холодильник остигає за ще менший час. Якщо ви не в змозі з’їсти все протягом 24 годин , то всі продукти можуть зіпсуватися . Крім цього , в залежності від сезону , вам , можливо , доведеться мати справу з екстремальним температурами і без електрики не буде ніякого способу боротьби з ними.
Поряд з питаннями життя і смерті , ви також втрачаєте загальні зручності в будинку . Якщо вами використовується електростанція дизельна то приготування їжі дуже не важким процессом. Освітлити територію можна за допомогою використання свічок, або ліхтариків після настання темряви. Наявність генератора допоможе повністю позбутися від цих проблем. Вибір генератора під ваші потреби , пару рад. Не всі генератори схожі. Щоб переконатися , що ви отримуєте за свої гроші якісний генератор бензиновий чи дизельний , ви повинні враховувати наступні моменти.
1 ) Потужність . Скільки енергії потрібно? Чи плануєте ви забезпечити електрикою весь будинок від генератора , або просто ключові прилади? Для середнього будинку зазвичай потрібно десь близько 15 кВт , так що вам доведеться прийняти, це до уваги при виборі дизельного генератора.
2 ) Паливо . Є кілька варіантів , коли мова йде про паливо . Ви можете вибрати дизельний генератор або бензиновий генератор , але є й генератори , які призначені для роботи на природному газі. Майте на увазі , що в разі зникнення світла , ви не зможете мати легкий доступ до пропану або природного газу. Бензин, або дизель , ймовірно , найбільш доступне паливо. Тим не менш, вартість також буде проблемою.
3 ) Портативність . Є два типи генераторів , портативні і резервні варіанти. Резервні варіанти призначені для проводового підключення прямо в будинок , в той час як портативний генератор потрібно перемикати для того , щоб забезпечувати электрикою дім . Одна з найбільших переваг портативних генераторів , що ви можете перемістити його туди , де вам, це потрібно.
Незалежно від того , який тип генератора ви б не вибрали , ви будете раді мати його . Ці машини мають неоціненне значення , будь то освітлення на вашій роботі, або надання електрики з достатньою потужністю для обігріву будинку . Ви не можете знати , коли дизельний генератор вам знадобиться, але будь-якому випадку він повинен бути в кожному будинку.