Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

УАЗ Патріот.

УАЗ Патріот на початку серпня відсвяткував своє день народження і на честь свята подарував своїм фанатам себе самого у варіанті зразка 2014 року. Демонстрація ще однієї рестайлінгової версії Патріота була проведена 6 серпня в Ульяновську і в процесі подання керівництво УАЗа Похвалися успіхами продажів цього позашляховикам , де в 1 -і половині року «УАЗ Патріот » дилери 8500 продали автомобілів , то за результатами минулого року було продано 27 000 цих позашляховиків , а цього року ця вже цифра продажів перевищить 30 000 .
УАЗ Патріот 2014 на вид важко відрізнити від минулої версії машини , вони однакові виключаючи світлодіодні елементи в денних ходових ліхтарях . Збереглися колишніми і довжина позашляховика дорівнює 4700 мм , колісна база 2760 мм , ширина з дзеркалами — 2100 мм , а висота — 1910 мм. Дорожній просвіт УАЗ «Патріот» — 210 мм , при всьому цьому він може долати брід до півметра. Тепер з нового сорту металу робиться капот , з причини чого він став у багато разів важче , через що виробника категорично відмовитися від звичайних гідроопор і замінили їх на механічні шарніри , в салоні нового УАЗа Патріота з’явилася нова оббивка , так і з’явилася в його багажнику, також можна установити газ на авто. Важіль КПП став трохи менше , простіше лягає під руку , а при перемиканні між передачами в авто зникли, щ діяли на нерви люфти . Зникли , ясна річ , не зовсім.
Уазовска роздавальна коробка , зрештою , пішла в давні часи і її місце зайняла сьогоднішня корейська раздатка Dymos з передавальною кількістю 2,56 замість колишніх 1,94 , що дозволило помітно значно поліпшити прохідність Патріота. А також вона буквально не шумить. Шасі УАЗа Патріот нового модельного ряду 2014 збереглося буквально без зміни . Зате покращився привід ручної гальмівної системи . А так в основному нічого нового.
У базовій версії чотириколісний друг забезпечується 16 -дюймовими дисками , іммобілайзером , атермальними стіклами, замком центральним , підголівниками , текстильним салоном , електропакетом і запаскою . Ціна на свіжоспечений UAZ Patriot починається з позначки в Росії з 499 000 рублів , дизель обійдеться не менш чим 711000 рублів.