Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як стати більш впевненим?

Чи вважаєте ви себе впевненими у боротьбі з проблемами? Може бути , деякі поради самостійного поліпшення не допомогли вам , але я думаю , що я повинен поділитися з вами. Прочитайте все з відкритим серцем. Я буду ділитися з вами причинами , чому людям не вистачає впевненості в собі.
Якщо ви боретеся з відсутністю довіри , це може бути пов’язано з тим , що у вас не було достатнього соціальної взаємодії.
Я помітив , що діти , які виросли без братів і сестер , як правило , соціально схвильовані , вони бояться йти на контакт і говорити з іншими. На жаль , вони ростуть з цим страхом , і вони , як правило , бояться говорити навіть тоді, коли вони вже дорослі . Якщо ви з таких дітей , просто вам треба розслабитися і говорити з іншими людьми , як ніби ви розмовляєте з вашими батьками.
Інша причина , чому людям не вистачає впевненості , ймовірно пов’язано з тим , що над ними знущалися раніше. Багато досліджень вказують на те , що люди , над якими знущалися , поки вони були дітьми , як правило , тихо говорять відчуваючи страх . Якщо ви один з них , будьте впевнені : люди , які колись знущалися над вами , ймовірно теж виросли до теперішнього часу . Якщо б ви зустріли їх на вулиці , швидше за все , вони не будуть залякувати вас . Літні люди не схильні залякувати інших , так що розслабтеся і не треба боятися говорити . Знову ж , це може бути повільним процесом і це може зайняти деякий час , перш ніж рани загояться.
Нарешті , людині може не вистачає впевненості через низьку самооцінку . Ви відчуваєте , що ви не гідні говорити з іншою людиною і саме тому ви схильні мовчати ? Пам’ятайте Ви гідні цього спілкування. Кожна форма людського життя на цій землі є дорогоцінною .
Ви розумієте , що кожна з цих причин , які я вже згадував всі зводяться до однієї основної причини? Людині не вистачає впевненості , тому, що він, або вона прирікає себе самостійно. Тому , щоб розвивати ваші достоїнства , припиніть засуджувати себе і замість цього вірте в себе . Сподіваюся , що ці поради самостійного поліпшення були корисні для вас . Щоб жити життям більш впевнено.