Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як навчити собаку хорошим манерам?

Як навчити собаку, щоб стати хорошую домашнюю твариною у вашому домі. Навчання є найбільш важливою проблемної в цій області. Вона включає в себе хвалити собаку за кожен добрий вчинок. Собаку можна хвалити , даючи задоволення для собачки , показуючи любов, або навіть грати з нею. Все, що робить її щасливою буде розглядатися , як лікувати. Це позитивна енергія буде стимулюється її залишатися гарною. Коли собаки отримують похвали , вони люблять вас , а потім вони продовжують позитивну поведінку .
Вам лише потрібна дресирування собак для боротьби з агресивними питаннями і щоб дати їй виконувати різні трюки , щоб вони стала хорошою домашньою твариною. Якщо собака вередує, навчати її треба позитивно . Якщо собака в дратівної манери і гавкає на людей , створює безлад у тебе вдома , є засіб . Вам не потрібно турбуватися про це, наслідуйте того як багато власників собак віддають їх на дресирування , хочуть , щоб їх собаки бути активними, і знали багато трюків , як стрибати , як принести віддалений предмет. Все це починається з базової підготовки, ви повинні дресирувати свою собаку в належному порядку.
З іншого боку , якщо собака грайлива домашня. Переконайтеся , що ви заохочуєте собаку миттєво так , щоб собака далі пам’ятала про те , що всякий раз, коли вона діє і грає добре , вона буде мати подарунок. Це збільшить ймовірність дії.