Встановлення пожежної охорони в Городоцькому районі.

Післявоєнні роки встановлення пожежної охорони в Городоцькому районі мали свою особливість. На території Городоцького району і в самому місті Городок знаходилось багато пожежонебезпечних об’єктів: нафтобаза, 3-ри цукрові заводи, молочноконсервний комбінат, завод ім. Дзержинського, багато торгових підприємств – це міжрайбаза, склади палива, вугілля та значна кількість крупних сільськогосподарських підприємств. Всі ці об’єкти являли собою велику пожежну небезпеку, тому становлення пожежної охорони в Городку проходило інтенсивно.
З приміщення, яке знаходилося біля ставка, з даху звисала солома на жердинах, на озброєнні знаходилася машина ПМГ- 6 і ПМГ-36. Було прийнято рішення про будівництво нової пожежної частини. Ініціатором будівництва був тодішній начальник відділу пожежної охорони Василь Миколайович Долгов, який настирливо домагався відведення земельної ділянки для будівництва пожежного депо на 3- виїзди з житлом.
На той час це була сучасна пристосована для пожежної служби будівля. Там було три житлові квартири – в них проживали бухгалтер пожежної частини Тихоню Федір, начальник пожежної частини Йосип Сигізмундович Кульчицький, а також пожежний інспектор району Мисик Олександр Іванович. Будівля була здана в експлуатацію в 1965 – 1966 р.