Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Свіжі продукти. Харчування в житті людини.

Харчування дуже важливо в житті людини , а особливо правильне харчування для дітей. Як і раніше в світі припадає величезна частка від загального споживання продуктів харчування на свіжі фрукти і овочі, порівняно з упакованими продуктами харчування. Свіжі фрукти , овочі , яловичина , м’ясо свиней , м’ясо птахи легко доступні майже скрізь і за ціною значно нижче , ніж упаковані харчові продукти.
Споживачам також треба приймати свіжі продукти , щоб вони могли бути здоровим варіантом , ніж упаковані напівфабрикати і інші харчові продукти. В Україні багато вирощується продуктів харчування, це велика частка ринку , виробництво цукру , яйця , птиця , м’ясо , яловичина , овочі та фрукти , але цього не вистачає і часто пропонуються продукти із за кордону , які часто поступаються якістю продуктам місцевого виробництва , так як для їх зберігання використовується більше консервантів , а в наслідок і ціна вища .
Однак тенденції вживання нездорової їжі слід уникати в значній мірі , хоча є пристрасне бажання купувати подібні продукти , але діти повинні бути обмежені від подібного , кращим варіантом для них може бути каша де збалансовані всі поживні речовини для здорового росту дитини. Замість того , щоб купувати напівфабрикати та продукти із-за океану подумайте який шлях вони скоїли , щоб стати перед вами на прилавку магазину , невже нормальні , корисні , свіжі продукти просто так можуть стояти тижнями в ящиках в процесі транспортування.
Купуйте ті продукти які зробили мінімальний шлях до вашого столу , а це те, що вирощено в рідній країні , так можна мінімізувати вживання різних консервантів в їжу. Підготовка здорових страв для дітей як і для себе , це не виснажлива робота якщо подумаєте про важливості цього процесу , просто частіше готуєте дома , менше купуйте напівфабрикати , цим ви вбережете здоров’я рідних і істотно заощадите сімейний бюджет до того ж домашня кулінарія набагато смачніше. Харчування має бути збалансованим , наприклад, не їсти занадто багато жиру, або вуглеводів , особливо погано якщо не вистачає в раціоні білків, або вітамінів , мінералів. Діти часто намагаються уникати вживання овочів і воліють цукерки , чіпси , гриль — поясніть їм наскільки, це шкідливо. Об’єднуючи всі овочі разом з натуральним майонезом, або сметаною з скибочкою чорного хліба є хорошим і по-справжньому здоровим харчуванням для дітей.