Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Сексуальність і відносини.

Дорогі дівчата! Навіть найкращі коханці часто грішать помилками в спальні … Часто , навіть не підозрюючи про це. Це просто факт життя. Але … це не означає , що ви повинні в цьому брати участь!
У цьому показово звіту, що ви можливо відкриєте деякі секрети в ліжку … , і ви будете краще на наступний раз , коли ви займаєтеся будете любов’ю.
Візьміть Cosmopolitan колись і подивіться , як багато статей та коментарів орієнтовані на « Удавання ». Я не кажу , що ви як дівчина причиняєтеся кожен раз, але … швидше за все , було кілька епізодів в любові , де ви жадали щось інше , ніж те , що ви отримали — і не вдавайте, що це не так !
Коли щось не так , це відбувається жінки просто хочуть , щоб все закінчилося швидше. Це не означає , що вам жахливо в ліжку , просто не всі будучи запаморочливими коханцями є не просвітленими в деяких спеціальних знаннях .
Якщо ваш хлопець робить « велике Oооо » (і абсолютно на 100 % впевнені в цьому) , то вітаю !
Брак різноманітності сексуального досвіду, є часто проблемою.
Багато хлопців , які є новими в занятті любов’ю і прагнуть спочатку поцілувати дівчину , а не вставити — або звикли робити , це в одну жінку — як правило , забувають , що жінки хочуть різні варіанти чуттєвих переживань, а деколи і без подарунка не обійтися як FRANZ — унікальні столові приладдя.
Ви можете подумати , що зміна позиції кілька разів і зміни швидкості , поліпшить це, але це не так.
Жінки процвітають на емоціях — правда дівчата ? Іноді вони хочуть бути прийняті , іноді вони хочуть бути заставлені до цього силою , а іноді вони хочуть просто займатися любов’ю. Жінки хочуть і потребують сильних емоційних переживань в ліжку. Давайте подивимося на приклад. Жінки люблять поганих хлопчиків через емоції , які надихає поганий хлопчик в них. Саме тому , для жінки краще « поганий хлопчик ».