Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Підліткова вагітність.

Що ви розумієте під підлітковою вагітністю ? Термін підліткової вагітності використовується для жінки , яка вагітна і їй менше ніж 20 років у віці . Підліткова вагітність для багатьох дівчат може бути дуже важкою і емоційною. Така ситуація може підняти багато питань в розумі.
Які закони, що регулюють шлюби і вагітність в підлітковому віці?
В основному немає законів, що регулюють підліткову вагітність . Єдиний виняток з цього буде , коли вагітний підліток хоче одружитися і навіть якщо вже визначили стать дитини на 15 тижні вагітності. Підлітки, яким не менше 18 років можуть вступати в шлюб без згоди батьків , відповідно підлітки , які молодше 18 років можуть одружуватися лише за згодою батьків. Проте дозволу одного з батьків достатньо , якщо батько має одноосібне право опіки над підлітком, або якщо другий з батьків мертвий. Якщо неповнолітня дитина вагітна , то вона може подати заяву на вступ у шлюб , якщо вона може отримати письмову заяву про її вагітність від її лікаря.
Підліткова вагітність може бути дуже жорстка річ , щоб мати справу з нею , так як вона може втручатися в плани на майбутнє. Це може призвести до багатьох емоційних потрясіннь . Закони , які управляють вагітністю у підлітків можуть бути складними і батьки таких дітей можуть бути не обізнані про свої права .