Оренда автовишки або спеціалізованої техніки.

Для багатьох не є таємницею, що оренда автовишки або інших видів спеціалізованої техніки набагато дешевше, ніж її покупка. Навіть при багаторазовій необхідності, вигідніше скористатися послугою компаній, що надають оренду. У цьому випадку ви чимало економите на витратах при оформленні техніки, а також позбавляєтеся від зайвих турбот про техогляд, гаражі, ремонтах — просто користуєтеся орендою на певний час.
Паралельно з розвитком будівельної галузі також збільшується і потреба в автопідйомних послугах різних видів спецтехніки, яка використовується для побудови та обслуговування споруд, що знаходяться на висотах комунікацій, ремонтних та інших робіт. Рентабельна оренда автовишки актуальна також при аварійних пожежно-рятувальних, загальнобудівельних та лісогосподарських роботах. Оскільки основним завданням такого виду техніки є саме підйом на різні висоти людей і матеріалів.
Фірмами пропонується оренда автовишки класичної, усюдихідної, а також високоманевренного телескопа. Останній в основному застосовується в господарстві міст для техобслуговування парків і лісонасаджень, світлофорів та ліхтарів. Функція телескопів дозволяє працювати як за наявності «стель», так і переміщаючи люльку з боку в бік.