Де поїсти в Сицилії : вулична їжа .

Кулінарія є невід’ємною частиною будь-якої країни . Якщо ви запланували поїздку на Сицилію , ймовірно , ви вже знаєте , що місцеві говорять про сицилійську кухню і ресторани в Палермо. Якщо ви цього не чули, ви повинні знати , що кулінарія Сицилії, це справжнє мистецтво і в кожній тарілці ви можете знайти вікові традиції та історію.
Їжа тут не лише втамувати голод , а справжній ритуал (майже святий) момент . Це обмін , любов , проявляючи поваги , експеримент з увагою до стародавніх звичаїв . Ось причина , чому по всьому острову і особливо в столиці , ви можете спробувати самі типові блюда саме там , де вони народилися багато часу тому — на вулицях. І якщо вас все, це вабить тоді пора купити авіаквитки не залежно від пори року і полетіти на Сицилію.
Вулична місцева їжа багатьом подобається , спробувавши ви будете ще бажати це куховарство . Все залежить тільки від вас і наскільки ви відчуваєте себе хоробрими , щоб спробувати вуличну їжу під час прогулянок по невеликих провулках у центрі Палермо. Найбільш типовий район в цьому сенсі , де можна знайти чудові ресторани і своєрідні прилавки , розташований на одному з історичних ринків міста .
Саме своєрідне блюдо , хоча кожне блюдо сицилійської кухні дійсно смачне і гідно бути судимим , є деякі , які ви не можете пропустити з будь-якої причини .
Panelle : смажені жовті прямокутники з борошна нуту ;
Crocche ‘ : сицилійські картопляні крокети з петрушкою ;
Arancina : куля , фарширована рисом, соусом, м’ясом або шинкою і сир моцарелла (принаймні в класичній версії);
Sfincione : коржі з томатним соусом , цибуля , анчоуси , орегано , панірувальні сухарі і сир Caciocavallo .
У деяких ресторанах в Палермо ви можете спостерігати чарівну зустріч між минулим і сьогоденням. Коли старі традиції відповідають новітнім художнім формам подання харчування , результат є прекрасним , їстівні твори мистецтва , які порадують всі ваші смакові відчуття.
Квіти зливаються з запахами , щоб здивувати туристів і місцевих жителів унікальними і приголомшливими способами готування. Секрет у тому , слідуючи останнім тенденціям , не забувайте старе , це вчення винесено від сицилійських бабусь.