Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Citroën Wild Rubis модельної лінійки DS.

Те , що ми бачимо на , цій сторінці , це міський кросовер від Citroën , який є новим членом в його модельній лінійці DS і можливо Citroën Wild Rubis незабаром буде і налагоджено виробництво підтримуючи свій фірмовий стиль . Хотілося б розповісти вам більше , але виверткий французький виробник насправді не надає багато подробиць про нову свою машину Citroën Wild Rubis .
Ми знаємо , що Citroën Wild Rubis може похвалитися повною гібридною трансмісією , але ми не маємо ні найменшого уявлення про те , як вона працює і яку має потужність , ну … що-небудь , тощо. Для тих хто любить спортивний стиль в буденому житті і за менші гроші раджу ознайомитись з Chevrolet Cruze на http://chevrolet-krasnodar.ru/models/cruze/ який існує в варіанті, седан, купе, универсал.
Ви напевно спостерігали відкриття DS Wild Rubis концепт -кар на автосалоні в Шанхаї. Citroën Wild Rubis є останнім виразом лінії DS від виробника , приєднавшись до DS3, DS4, DS5 і Numéro 9 концепт -кар . Це сублімує гени лінії DS з його унікальним і неповторним стилем , що викликало вибух нашої уяви і наших емоцій і нотку вишуканості у виключній обробки. Концепт -кар Rubis є передвісником майбутнього позашляховика DS від Citroën .
Цей унікальний і захоплюючий позашляховик тонке поєднання потужності та вишуканості. Сильна і смілива заява , ця остання глава в історії лінії DS , є дикою і бунтівною , так як це вишуканий авто. Справжня перлина з гіпнотичним поглядом. Розроблений , щоб бути прийнятим на «ура» , являеться повним гібридом упакованим технологічними інноваціями .
Citroën Wild Rubis модельної лінійки DS.