Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Наш спосіб життя — наше здоров’я.

Спосіб життя, особливо якщо він неправильний , найбільше , ніж що-небудь , вбиває нас . Багато людей , колись були з нормальною вагою , а зараз також борються від хвороб ожиріння завдяки фас — фудам та розвитку цивілізації. Які хвороби ми отримуємо при неправильному способі життя ? Хвороби серця , рак , інсульт , діабет та інші — і все тісно пов’язані з основними групами продуктів , які ми споживаємо.
Звичайні дієти. Коли жир публічно демонізують , виробники продуктів харчування пропонують нам « знежирені » продукти. Коли холестерин визначається як основне джерело цієї проблеми , фармацевтична промисловість робить кроки з метою запропонувати нам таблетку , яка дозволить нам продовжувати їсти наші продукти, що виросли під впливом хімічної промисловості і не хворіти, щоб не страждала наша імунна система і тому рекомендую дізнатися побільше про препарати які ви зібралися вживати, якість їх та дію. В разі відчуття хвороби в організмі вам може бути корисний врач остеопат, це мануальний терапевт основним інструментом якого є руки.
Найсмішніше , ми , йдемо на все, щоб уникнути боротьби з основними причинами цієї хвороби. В даний час , ми піддаємося впливу різних видів забруднюючих речовин , з повітря , води , землі та інших форм . Навіть їжа, яку ми їмо сьогодні не є безпечною.
Кращий спосіб уникнути хвороб , це стежити за тим , щоб ви споживали правильну їжу і відпочивали , робили регулярні фізичні вправи , завдяки чому в організмі злагоджено будуть відбуватися метаболічні процеси.
Ми набуваємо всі хвороби в основному з їжі , яку ми їмо. Більшість людей навіть не потрудилися перевірити чи здорова їжа чи ні , просто відмінний смак і все. Не вся смакота хороша для вашого здоров’я. Так як ми їмо багато смачної , але не здорової їжі , ми потребуємо додаток до нашої їжі , потрібно приймати харчові добавки. Але перш ніж приймати харчові добавки , потрібно обов’язково звернутися за порадою до лікаря.