Милий , не ходи , будь ласка , в пивну сьогодні.

— Налити вам шампанського ? — Знаєте , коли я дивлюся на келих і бачу , як у ньому піднімаються і лопаються бульбашки , то це мені нагадує про тлінність нашого життя. Він ( злегка очманівши ): — Може , тоді пива ? — А від пива мені п..кати хочеться !
Після свята мужик з сильного похмелюгі дзвонить по 03 : — Алло , «Швидка» ? Надішліть скоріше бригаду «Швидкої допомоги» з пляшкою пива , а то кінці віддам.
Увечері дружина каже чоловікові: — Милий , не ходи , будь ласка , в пивну сьогодні. Мені буде дуже нудно одній … — Я співчуваю тобі, люба , але ж якщо я залишуся вдома , ми будемо сумувати обидвоє!
У мінській півнухе сидять двоє , попивають пивце , мирно розмовляють : — Менти — козли ! — Козли ! — Гебісти — сволота ! — Сволота ! — Лукашісти — педики ! — Ну вже ні ! Тут я з тобою абсолютно не згоден ! — А ти що , лукашіст ? — Ні , я — педик !
— Учора в нашій компанії був конкурс : хто більше всіх вип’є пива , — розповідає чоловік дружині . — Зрозуміло . І хто ж посів друге місце ?
Если хотите пригодовить прекрасную ми вкусную закуску посмотрите какие есть блюда для салатов они готовятся легко и быстро, а главное питательною.
Пиво та Чупа- Чупс сумісні : і те , і інше сосеться до шоку !
Вранці після свята слово «Пиво » пишеться з великої літери , а слово » горілка» — з маленької !
Випивають в пивній два мужика. Заходить третій , хитаючись , підходить до прилавка . Мужик за столом шепоче приятелеві : — Он Леха прийшов. Він — молодець , просто красень ! Нам усім до нього ще … деградувати і деградувати !
Новини науки . Вчені —математики вирахували спеціальне число во. Вони додають його до числа пі і ходять п’яні від щастя.
Група озброєних людей захопила Бадаєвський пивзавод . Терористи п’ятий день не можуть сформулювати свої вимоги.
— Дівчина , вас вже запрошували на наступні танець? — Ой, ні ще . Я вільна! — Потримайте тоді мою кухлик пива …
Зустрічаються двоє: — Я от собі недавно костюмчик купив , з відливом. — З ширінкою , чи що?