Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Все буде управлятися планшетом.

Наука та технології йдуть все далі. Багато хто, ще далі сприймає планшет в якості іграшки, поки його використання не стане зручнішим для всіх. Це, швидше , це інструмент ніж гаджет для ігор і розваг. З часом напевно все зміниться і планшети почнуть виконувати всі повсякденні завдання .
Люди все більше знаходять планшет дуже корисним і зручним у використанні для повсякденних зобов’язань, особливо для роботи. Сьогодні « таблетс » не те, що просто « хочеться » , але вже у багатьох « потреба » , і скоро можливо стане обов’язковим пристроєм для всіх. Газети будуть з ринку поступово можливо зникати і новини будуть поширюватися тільки онлайн; журнали будуть доступні з електронними книгами і підручниками тільки в електроном вигляді і тому кожному, а особливо найбільше в планшетах буде потреба в студентів. Все буде управлятися Android з усіма його можливостями , щоб задовольнити необхідні речі в житті людей.
Планшети встановили хороші показники затребуваності в різних галузях промисловості. На підставі з опитування в 2011, проведеного Фондом Пірсона 73 % студентів вважають за краще електронні та цифрові книги , в приклад друкованим виданням. Студенти заявили , що « таблетки » зробили процес навчання більш захоплюючим. Вони очікують , що ці гаджети змінять спосіб навчання та студенти будуть краще вчитися.
Планшетне вторгнення не зупиняється на школі. Як планшети розвиваються , так і люди використовують їх все більше. Самостійне вивчення Motorola Mobility показали, що все більше людей дивляться ТВ-шоу на своїх планшетах , а не на традиційному телебаченні. Планшетні користувачі також люблять дивитися більше фільмів , в порівнянні з не — планшетними користувачами. Люди набагато все частіше використовують планшети в особистому житті в спальні або на кухні , а не тримають гаджет в одному місці. Переносимість планшета зробила можливість для людей вибирати його серед інших гаджетів і технологій.