Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Величезні ініціативи в Абу — Дабі.

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ ) є федерацією держав на південно -східній околиці Перської затоки. Вони межують з Саудівською Аравією на заході і Оманом на північ і південний схід. ОАЕ є федерацією з семи еміратів : Дубаї , Аджман , Шарджа , Абу — Дабі , і Умм -аль — Кувейн , Фуджейра і Рас -аль — Хайма.
Індія , Китай , США , Німеччина , Японія і Південна Корея є найбільшими торговими партнерами та основні експортні товари : нафта , природний газ , сушена риба , алюмінієва руда.
Абу — Дабі є столицею Об’єднаних Арабських Еміратів. Абу — Дабі межує з Саудівською Аравією на заході і півдні , Оман на сході та Дубаї на північ від столиці. Абу — Дабі вважається вікном у цілий близькосхідний регіон завдяки своєму стратегічному напрямку . Абу — Дабі знаходиться в пріоритетним місцем для глобальних фірм , яким потрібно, щоб поширитися в зростаючих ринках Азії та MENA . Попасти ж ОАЕ зараз можна без проблем завдяки завдяки авіаперельотам придбати квитки на чартерні авіаперевозки можна тут на сайті airbooking.ru, дуже вигідно якщо ви прямуєте з Росії в Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ ).
Величезні ініціативи запропоновані Абу — Дабі диверсифікувати свою економіку від надмірно залежно від будь-яких вуглеводнів. Абу — Дабі має намір бути одним з найбільш привабливих інвестиційних можливостей в регіоні. Маючи, це на увазі , різні цільові економічні зони обкладаються певним податком вигідним для інвесторів і обслуговуючих різноманітність галузей промисловості які знаходяться в розробці.
Уряд Абу — Дабі виклав довгостроковий план економічного розвитку як « Абу — Дабі економічне бачення 2030 » . Абу — Дабі економічне бачення 2030 підкреслює необхідність посилення ролі приватного сектора в економічному розвитку емірат . Це підкреслює цінність інвестицій в інфраструктуру , освіту та охорону здоров’я стимулювання сталого розвитку , заснованого на знаннях економіки , охорони здоров’я та інфраструктури , які приділяють значенню спадщини та культури цього великого емірату недоторканими .
Іноземна компанія , яка хоче надавати товари і бізнес — послуги за кордону, але позбавлена встановленого фізичної присутності в Абу — Дабі , може призначити комерційного агента. Компанія зареєстрована в країні GCC може відкрити філію в Абу — Дабі , не отримавши попереднього схвалення з боку Міністерства економіки. Компанії, що працюють в Абу — Дабі у вільній зоні , звільнені від усіх імпорт і реекспорт обов’язків і ніяких обмежень не накладається на наймання іноземних працівників .