Синдром Барбі чи Анорексія ?

Синдром Барбі — гостра проблема , яка торкнулася докторів і законодавців мод всієї планети. Анорексія в даний час стала модним трендом , який набуває страхітливих масштабів . Адже наприкінці 20 століття ця тенденція вилилася у світові масштаби . Кожна жінка хоча б раз примірялися до себе популярні параметри 90-60-90. Параметри ляльки Барбі .
Медики кажуть , що синдром Барбі — це безперервна депресія , відразу до їжі , почуття провини , яке виникає при розгляданні гламурних журналів і фотографій голлівудських дів . Справжніми жертвами цього синдрому зазвичай стають дівчата модельної зовнішності , які працюють у цій сфері. Як правило, дизайнерам одягу набагато простіше працювати з худенькими .
Найвідомішою прихильницею цієї модної тенденції є Сінді Джексон із США. Вона була внесена до Книги рекордів Гіннеса , адже вона витратила майже сто тисяч доларів за 20 з гаком операцій. За півтора десятиліття вона докорінно змінила своє життя , відмовившись від роботи актрисою. 20-річна дівчина переводила свій організм дієтами , цілодобово не виходила з тренажерного залу.
Бути сурогатом Барбі змушував її чоловік , який , як і багато чоловіків , захоплювався цією гарненькою іграшкою. І , незважаючи на відмовляння лікарів , Сінді вирішувалася на оперативне втручання. Контури очей були змінені , кілька разів , був зламаний і зроблений заново ніс , видалено кілька ребер для досягнення тонкої талії. Безліч ліпосакцій і вживлення імплантантів теж не стали перешкодою. Разом із зовнішнім виглядом перекроювалася і психіка жінки. За виглядом дурки Барбі ховалася обачлива стерва .
Після довгих болісних років Сінді стала унікальною жінкою , лише нижня губа — те, що залишилося від неї колишньої зовнішності. Мабуть , її не зміг би дізнатися ніхто. В даний час вона — єдина людина , що володіє такою унікальність схожістю з відомою лялькою .
Американська актриса Сінді Джексон перебралася до Великобританії і там продовжила кар’єру актриси. Із зовнішністю Барбі вона складалася набагато успішніше. Крім того , обширна інфраструктура хірургічної косметології запропонувала стати її обличчям фірми . Лялька -людина продовжила жити під пильною увагою ЗМІ та поглядами нав’язливої громадськості , особливо чоловіків .
І все ж ігноруючи модні законодавства , людство стрімко набирає вагу. Всього один приклад: в 1950 році звичайна жінка в середньому важила 54 кг , її талія була приблизно 60 см. Зараз жіночий вага перевищує 60 кг , а талія на 20 см більше.