Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Санаторії Трускавця.

Санаторії Трускавця давно вже прославлені лікувальними мінеральними водами які сприятливо діють на систему травлення та мочевиведеня. Мінеральні води в Україні в Трускавці представлені для своїх відвідувачів чотирнадцятьма природними підземними джерелами.
У санаторіях курорту Трускавець вдало використовують озокеритолікування , яке проводиться з підтримкою неповторного гірського воску. Цим методом лікують хвороби які відносяться до шлунково -кишковому тракту, а ще жовчовивідних шляхів, печінки, урологічних і неврологічних хвороб.
Ступінь цін на послуги оздоровлення в більшості існуючих санаторіїв визначається рівнем наданого обслуговування для бажаючих оздоровлюватися. Всі санаторії Трускавця облаштовані сучасним цілющим і діагностичним обладнанням. Готелів для проживання є кілька і кожний має свій певний колорит і набір послуг які розширюються відповідно від вашого бюджету.
Суперником всіма відомої карловарської солі є сіль Трускавця Барбара, яку дістають з високомінералізованої ропи. Яка знаходитися неподалік від курорту де розташовується єдине родовище у світі озокериту іменованим як «чорний віск » — володіє проявом протизапального і знеболюючого дії, збільшує гемодинаміку в нездоровому організмі.
У санаторіях Трускавця вдало лікуються хвороби пов’язаних з сечовипусканням , нирками , органами травлення , шкіри , обміну речовин , а ще хвороб пов’язаних з органами дихання та серцево — судинної системи , хребта , суставів.