Розвиток і виробництво біопалива в світі.

З розвитком світової індустрії, біопаливо все більше вдосконалюють, у зв’язку з розвитком і прогресом біологічних ферментів. До 2014 року світове виробництво біопалива досягне 254 мільйонів галонів і виросте до 93 млрд галонів до 2030 року.
Перше покоління біопалива виготовляється на основі пшениці, кукурудзи та інших зернових культур в якості сировини для виробництва етанолу, що робить розвиток біопалива конкурентним. Novozymes як представник другого покоління біопалива R & D і виробничих підприємств. Біопаливо виробляють уже з відходів, що утворюються з сировини яка використовується у виробництві сільськогосподарської продукції, такі як солома, сіно, жом, цукрова тростина, рисове лушпиння, тирса і так далі.
Світ буде з часом споживатися лише 10% бензину, маєте бажання купити економне авто та нема грошей тоді завітайте по ссылке і вам дасть кредит РОСГОССТРАХ БАНК. У січні цього року, новий звіт за використанню палива показує, що близько 17,5 відсотка світових сільськогосподарських відходів можуть бути використані в якості вихідного матеріалу нового покоління для виробництва біопалива. До 2030 року біопаливо, як очікується, забезпечить близько половини світового попиту на бензин; наступне покоління біопалива створить 1,4 млн. робочих місць в США, 1,25 млн. в Бразилії, і 2.9 млн. робочих місць в Китаї.
У порівнянні з традиційним викопним паливом, біопаливо другого покоління може скоротити викиди парникових газів на 80%. Біопаливо другого покоління може полегшити нинішню глобальну ситуацію енергетичної кризи і несприятливого впливу на навколишнє середовище.