Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ченнаї один з найбільш великих і красивих міст в Індії.

Подорожі та туризм. Ще в 1639 році, Ченнаї був просто мале рибальське село на узбережжі Коромандел Бенгальської затоки. Сьогодні він став столицею індійського штату Таміл Наду. Ченнаї, це один з найбільш великих і красивих міст в Індії та займає шосте місце по населенню. Ченнаї є одним з найкрасивіших і унікальних міст в Індії з точки зору його культури, яка повністю відрізняється від будь-якого іншого регіону в країні.
Найбільш привабливою є тут і погода яка зустрічає і радує око мандрівників. Будь то нове традиційне мистецтво, танці, музика, або інші форми мистецтва туристи безумовно, будуть приємно здивовані, оскільки велика відмінність Ченнаї присутння з іншими індійськими містами, що характерно тут завжди тепла погода. Будучи містом столичним він не обмежує число хороших туристичних місць які він має. Але для тих кому Індія далека Чехія туристична на http://alievy.com.ua/chezh/ може бути найкращим варіантом з її гостиністю.
Щороку велика кількість туристів з усього світу бажають приїхати сюди. Ченнаї є надзвичайно популярним як серед індусів і християн у зв’язку з наявністю великої кількості відомих храмів і соборів які знаходяться в місті. Церква Святої Марії тут найстаріша церква побудована британцями в Індії. Важливе місце по всьому місту займають різні храми. Іноземців правда не пускають в саму внутрішню частину цих храмів, вважається, що, тільки індуси можуть досягти цієї святая святих (внутрішня частина храму).
У Ченнай є кілька пляжів уздовж Бенгальської затоки і його берегової лінії, вони не підходять для плавання і купання через наявність сильного потоку. Марина пляж є найпопулярнішим серед них. Це в 12 км від центру міста. Це другий за довжиною міський пляж у світі. MadrasUniversity, ChepaukPalace і Сенату знаходяться поряд з пляжем Марина. Спостерігати схід сонця над пляжем є обов’язковою річчю для туристів, так як вони тут знайдуть своє внутрішнє відображення душі в освіжаючих перших променях сонця. BreezyBeach і пляж Едвард Елліот також вельми популярні серед туристів.
Інші туристичні місця: Форт-Сент-Джордж: Він був побудований англійцями в пам’ять про свою першу опору в Мадрасі (нині Ченнай).
Wallajah мечеть: У 1795 році побудована знаменитою родиною Wallajah, ця велика мечеть на згадку про Наваб Мухаммад Алі Walajah.
Valluvar Kottam: Це зал для глядачів і пам’ятник Тіруваллувар, який був письменником який написав багато робіт.
Ченнаї Готелі: Ченнаї є 4-й за величиною містом в Індії, то цілком природно, що сдесь присудствует готелі всіх видів по всьому місту. Тут багато чудових готелів, як ITC Grand Чола, Taj Club House, Trident і Hotel Park Plaza, Taj Coromandel або бюджетні готелі як Suvi Head Hotel для середнього класу індійських туристів, в Ченнаї є все. Є багато готелів поблизу аеропорту, які забезпечують проживання для туристів. Ченнаї манить прийти насолодитися його аурою і умиротворенням місцевих красот.