Хочу бути худим! Варіанти!

Операція підтяжки живота може призвести до значного зниження ваги, але найкраще зайнятися спортом або використовувати компресійний трикотаж завдяки якому ваша фігура стане тоншою.
Стягуючий одяг рекомендується для носіння після операції, він виробляється із спеціального трикотажа.Такой вид одягу так само рекомендований для корекції фігури і називається компресійний трикотаж купити який можна і в інтернеті де він представлений у великому асортименті і розмірах до того ж він ідеально підходить під будь-яку фігуру.
Хірургія допомагає з надлишком зайвої ваги і в’ялої шкіри, розтяжок і зайвого жиру. Результати операції є дуже успішними, погані результати бувають, але дуже рідко. Багато пацієнтів запитують про зміни розмірів, які вони будуть мати після процедури. Відповідь на це питання не завжди передбачуваний. Деякі з них будуть мати ці зміни, а інші не будуть.
Тим не менш, деякі пацієнти не матимуть зміни обсягу фігури і рідко, деякі з них будуть фактично носити речі того ж більшого розміру. Більшість жінок ввійде в свій звичайний розмір і будуть дуже задоволені своїм новим зовнішнім виглядом. Жінка, яка зовсім не змінить свої розміри може бути, на жаль розчарована цим. Важливо розуміти, що навіть якщо ви не зменшитися за розміром, ви все одно можете насолоджуватися більш плоским і скульптурним животом, що досягається після операції. Жінки, які носять великі розміри можуть носити обтягуючу білизну, щоб візуально зменшити свої габарити.