Шпінскі фото мерседес.

Мерседес знову нас радує. Mercedes спіймали на «шпигунські» камери її суб-SLS AMG прототип спортивного автомобіля, який говорить нам, що цей продукт on-again/off-again є найбільш виразно затребуваною новинкою знову.
Дивлячись нам здається він менше, ніж SLS AMG флагман компанії в ці перші погляди на працюючий прототип, проте по видимому, зберігає ті ж основні форми як більший ореол автомобіля з довгим капотом де салон розташований на шасі. Незважаючи на подібність у формі, у нього немає дверей крило чайки і схоже, має ледь достатній простір для 2 +2 місця в салоні як Porsche 911.
Используя для вождения представленное в статье авто уж точно повышение водительского мастерства обеспеченно после чего и на формуле 1 наверно не страшно будет поучаствовать.
Переступивши в область спекуляцій і чуток, новий теплий SLS повинен мати хорошу вагу завдяки зарядженої нової повністю алюмінієво рамної конструкції маючи також нові запчастини мерседес і працюючи від двигуна твін-турбо 4,0-літрового з V8, потужністю в районі 485 кінських сил. Звичайно, будучи Mercом, ми можемо очікувати 500 + к.с. Варіант S серії наближається 600 к.с., останній з яких був би радий рвонути в бій з 911 Turbo.
Що стосується назви автомобіля, то серійна модель може мати мітку як GT, SLC або навіть відродити прізвисько SLR.