Продаж паливних карт

Це завжди було всім відомо, що втрати дизельного палива відбуваються в компаніях де є хоч який-небудь автопарк. І більшість компаній завжди шукали будь-які варіанти, як можна контролювати крадіжку дизельного палива їх водіями. Деякі компанії добре обізнані про проблему пропажі палива, а інші ні і навіть не здогадуються про пропажу.
Насправді, так звана втрата дизельного або іншого палива трапляється скрізь, на будь-якому підприємстві. Але сьогодні є заправки, відомих провайдерів, які обробляють ваші операції з паливом через паливну картку. Продаж паливних карт вирішує реальні проблеми для контролю системи витрат компанії. Якщо компанія має досить великий автомобільний парк і ще й вантажних машин, то за допомогою цих карт економиться десятки тисяч доларів на місяць. Тобто запровадивши систему з паливними картами ви позбавляєте себе від зайвих витрат і зможете інвестувати ці гроші у свою справу.
Певна кількість палива виписане на цю карту дозволяє дисциплінувати і контролювати водіїв та їх маршрути. Більшість компаній вважають ці карти кращим захистом і чудовою можливістю для управління автопарком. Звичайно, для більшості компаній час не на їхньому боці. Є багато завдань, які повинні бути зроблені протягом дня, щоб операції з паливними картами працювали налагоджено і клієнти компанії були задоволені своєчасною доставкою. Варто планувати всі маршрути наперед і прораховувати кількість палива, яке буде витрачено на маршрут.