Монолітний полікарбонат.

Листи полікарбонату є переважними через численні фізичні властивості, такі як міцність, легка вага, ізоляція, свобода дизайну, індивідуальна ширина і довжина для бездоганної стійкості.
У наші дні одним з найбільш зручним і економічно ефективним матеріалом в будівництві використовується монолітний полікарбонат. Полікарбонат в основному виготовляється з аморфної смоли, яка володіє цікавою сумішшю теплових, оптичних і механічних якостей, які разом володіють частково ефектом скла, металу та інших пластмас. Майже непорушні, ці листи відносяться до матеріалів високої міцності, мають неперевершену зовнішню привабливість, і величезну площу пропускання світла.
Монолітний полікарбонат один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів, доступних на ринку. Він може витримати практично все, від грубого поводження під час транзитного перевезення, навмисного вандалізму. Крім того, на відміну від листів, виготовлених з використанням інших пластмас, листи з полікарбонату створюють приголомшливий ефект опору під час палючого літа, а також замерзання взимку. Ці панелі зручні в обслуговуванні, мають тривалий термін зберігання, залишаючись завжди на виду і залишаються абсолютно очевидним вибором.
Монолітний полікарбонат на мові непрофесіонала, є конкретним типом пластикових листів. Вони досить широко використовується в силу ряду причин замість листів скла. Почнемо з того, що вони дуже легкі, близько однієї шостої маси скла. По-друге, вони практично безосколкові, ударна в’язкість в 200 разів більше, ніж скло. Крім того, вони мають чудові властивості внаслідок ізоляції на кілька шарів з каналами. Більше того, полікарбонатні листи в значній мірі протистоять атмосферних впливів через УФ-захист. УФ-захист запобігає листам від вигорання і вивітрювання, пошкодження від граду і жовтизни.
Деякі люди вважають, що ця особливість листів робить негативний вплив на їх світлопропускання. Але вони помиляються і це не має нічого спільного з цим. Листи, які мають захист від ультрафіолетового випромінювання з обох сторін використовуються для багатьох вертикальних наприклад огорож, де обидві сторони листа з полікарбонату, на відкритому сонці. Хоча вони можуть бути використані для використання в теплиці, але вони не часто використовуються оскільки вони є досить дорогими.
Існують різні типи монолітних листів з полікарбонату, і ви можете вибрати той, який підійде до всіх ваших потреб. Ви можете знайти їх дорогими, але це варто того, так як вони дуже міцні, що дозволить вам заощадити на виробництві та матеріальних витратах. У вас є свобода дизайну і повнота впевненості, протягом багатьох років у майбутньому.