Золотий корпус для iphone.

Хто ви, але вам iPhone 5 є найбільш підходящим розумним продуктом, який ви можете мати. З незліченними функціями, які націлені, щоб зробити ваше життя комфортним, зручним ще й шикарним, iPhone 5 є смартфоном якого будь-хто хотів би мати. Не вірите?
Дозвольте мені розповісти вам деякі функції, які цей великий розумний смартфон має.
LTE! 3G вже старий ветеран. Чи знаєте ви, швидкість інтернету вам буде з LTE, 1 Мбіт! Siri, помічник живе всередині iPhone, просто розвивається набагато краще з iPhone 5. Якщо ви використовуєте Siri, яка була першим в iPhone 4S і вже сподобався вам цей додаток, я не сумніваюся, що нова Siri буде просто для вас ще більшим задоволеним, а особливо якщо у вас буде золотий корпус для iphone. Кілька завдань, таких як перевірка спорту, картографія, проведення зборів, Siri в даний час більш корисним є помічником для вас, ніж будь-коли.
iPhone 5 тепер поставляється з новим варіанти обміну даних, де ви можете легко завантажити свій вміст на соціальні платформи в одне клацання миші. Як ви думаєте, який телефон може бути швидше, ніж iPhone 4S? Подумайте ще раз. iPhone 5 особливо маючи чіп A6, швидкість обробки подвоюється. Сенсорний екран має більший розмір, але це далі так само зручно однією рукою функціонувати. iPhone 5 також володіє кращою графікою і камерою. Тепер споживачі можуть мати перевагу графічного характеру, так само як на Мас.