Золотий трикутник Індії.

Індія є країною безліч культур і пригод. На кожному 50 км вона видно змінюється і це відчувається в зміні як розмовної мови, так і зміни клімату можуть дуже відчуватися. Якщо одна частина її покрита сніговими пагорбами, так і інші можуть бути спекотними і вологими, і якщо одна частина її пронизує небо, так інші потопають в океанських хвилях. Це величезна країна наповнилася безліччю чудес, які приваблюють відвідувачів які складно вивчити в одній поїздці. Навіть житті не вистачає багатьом для вивчення всієї географії та поняття культури. Тому, якщо ви дійсно шукаєте собі не забуваємий відпочинок то організуйте собі індійське свято в короткий проміжок періоду, як тижневу відпустку.
Пропонуємо вам маршрут золотий трикутник з трьох життєво важливих північних індійських міст, а саме: Делі, Агра і Джайпур і походу туру можна відвідати інші міста як розширена частина для подорожі. Цей туристичний маршрут користується часто популярністю в багатьох туристів Делі, Агра і Джайпур які можна відвідати в п’ять днів. Місцева екзотика і колорит цих міст, піддавати себе постійному вивченню у туристів, щоб оцінити культуру і зрозуміти історію порівняно невеликої частини цієї величезної країни.
Делі, найперше місто з якого Ви починаєте подорож і є основним шлюзом нації між іншими країнами, так само це місто багате своєю історією і яскравою культурою. Ви дізнаєтеся, що Делі розділенио на дві зони: Новий і Старий Делі, кожна унікальна культурна сутність і спадщина Індії. Джама Масджид, Червоний Форт, гробниці Хумаюна, Кутуб Мінар, храм Лотоса, Ворота Індії і т.д. є архітектурними дивами національного надбання.
Наступною зупинкою Агра, колись служила столицею Імперії Великих Моголів на індійському південному континенті. Кожен провулок, магазин, історичні пам’ятники продемонструють сильну присутність Mughlai чарівність. Три пам’ятника присутні тут Всесвітньої спадщини: Тадж Махал, Агра Форт і Fatehpuri Сікрі. Крім того, гробниця Акбара також закріплена в Агрі.
Останні призначення Джайпур є найбільш барвисте місто нації, тут можливо найкрасивіші фото природи. Джайпур був один з перших запланованих сучасних міст Азії. Джайпур вважається сприятливим для виконання ритуалів релігії в якості макета на основі індійської архітектурної науки «Васту Шастра» та інших подібних трактатів. Форт Амбер, Jaigarh Форт, Міський Палац, Хава-Махал, Джал-Махал і Джантар Мантар є основними архітектурними чарами міста.
Золотий трикутник Індії, хоча і коротка подорож, але тут вдається майстерно продемонструвати культурну та архітектурну феєрію країни яка заключається в трьох історичних містах Північної Індії.